Polimex Mostostal poszukuje gruntów pod farmy fotowoltaiczne w całej Polsce

Polimex Mostostal poszukuje gruntów pod farmy fotowoltaiczne w całej Polsce
Polimex Mostostal

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal coraz mocniej zaznacza swoją obecność na krajowym rynku odnawialnych źródeł energii. W związku z rozwojem biura realizacji PV, Grupa Kapitałowa poszukuje gruntów do dzierżawy pod budowę instalacji fotowoltaicznych. Polimex Mostostal to największa firma inżynieryjno-budowlana z polskim kapitałem działająca w Polsce, prowadząca działalność nieprzerwanie od 1945 roku.

Zgodnie ze strategią rozwoju spółki, GK Polimex Mostostal rokrocznie zwiększa swój udział w realizowanych projektach parków wiatrowych oraz fotowoltaicznych. Zaangażowanie dotyczy zarówno projektów własnych, jak i realizowanych w formule EPC dla zewnętrznych inwestorów. Tym, co wyróżnia ofertę spółki poza jakością usług, jest możliwość uzyskania preferencyjnych warunków finansowania kontraktów.

Grupa Kapitałowa poszukuje niezacienionych, płaskich działek od IV do VI klasy gruntu, położonych w dowolnej części kraju w niedalekiej odległości od sieci elektroenergetycznej. Działka powinna znajdować się poza obszarem ochrony środowiska i posiadać bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Spółka gwarantuje konkurencyjne warunki finansowe oraz coroczną waloryzację stawki dzierżawy przez okres co najmniej 29 lat.

REKLAMA
REKLAMA

W przypadku zainteresowania ofertą, jej przedstawiciele dokonają bezpłatnej weryfikacji przydatności gruntu pod kątem możliwości budowy instalacji fotowoltaicznej.

Więcej informacji na temat warunków i możliwości współpracy można uzyskać pod numerem telefonu +48 532 693 978 lub mailowo pod adresem fotowoltaika@polimex.pl.

 

artykuł sponsorowany