NIWA – najlepszy wybór dla Twojego domu!

NIWA – najlepszy wybór dla Twojego domu!
Jolywood

Czy cieszą się Państwo wygodą i komfortem inteligentnego domu, a jednocześnie co miesiąc niepokoją się o kosztowne rachunki za prąd? Duże zapotrzebowanie na energię elektryczną wywiera presję na wiele gospodarstw domowych, zwłaszcza latem i zimą. Jak możemy korzystać z energii elektrycznej bez lęku? Rozwiązanie zapewnia Jolywood NIWA.

Od 2016 r. Jolywood bada rozwiązania fotowoltaiczne dla gospodarstw domowych. Instalacja zestawu domowego systemu fotowoltaicznego i wykorzystanie energii słonecznej może znacznie zmniejszyć koszty energii elektrycznej. Dodatkowa energia elektryczna generowana przez panel fotowoltaicznej może również łączyć się z siecią i sprzedawać ją, co może przynieść rodzinie dodatkowe dochody. W ostatnich latach popularny staje się domowy system fotowoltaiczny.

REKLAMA

Jolywood

We wrześniu 2022 r. Jolywood uruchomiła nową domową markę – NIWA. Moduł serii NIWA oparty na technologii Jolywood typu N J-TOPCon 2.0 cechuje się lepszą generacją mocy: sprawność osiągnęła 22,53%, współczynnik dwustronności wynosi do 85%, a mały panel ma moc wyjściową do 440 W. Dzięki doskonałej redukcji kosztów i wydajności NIWA jest najlepszym wyborem dla Twojego domu!

Ponadto NIWA integruje urządzenia gospodarstwa domowego i domowe systemy fotowoltaiczne, zapewnia elastyczne rozwiązania dla różnych scenariuszy, które firma może aktywować, takich jak np. system stałej temperatury dla Twojego zwierzaka, gdy nie ma Cię w domu; możesz bez obaw piec pyszne ciasta przy użyciu urządzeń kuchennych o dużej mocy; Twój samochód elektryczny może być ładowany w domu przy niższych kosztach. Energia elektryczna generowana przez moduł NIWA może odpowiadać dziennemu zużyciu. Zapewnia to ekologiczną energię fotowoltaiczną dla tysięcy gospodarstw domowych na świecie.

REKLAMA

Jolywood

Obecnie NIWA ma klientów w ponad 20 krajach oraz regionach na całym świecie i jest bardzo popularna wśród gospodarstw domowych w Europie i na Bliskim Wschodzie. W 2022 roku moduł serii NIWA zdobył nagrodę „Nagroda Złotego Modułu MTP” na polskiej wystawie energii odnawialnej oraz tytuł „Najlepszej marki fotowoltaicznej” na targach EuPD Germany 2022. Cała seria wyróżnień i nagród pokazuje wysokie uznanie dla NIWY na rynku.

Jolywood

 

artykuł sponsorowany