Już można rejestrować się do udziału w turnieju „Instalator Roku 2023”

Już można rejestrować się do udziału w turnieju „Instalator Roku 2023”
Corab S.A.

Ruszają zapisy chętnych do wzięcia udziału w turnieju „Instalator Roku 2023”. Wydarzenie, którego finał odbędzie się 8 marca podczas targów Enex, to unikatowa w skali kraju rywalizacja ekip montujących fotowoltaikę. Zainteresowanie jest bardzo duże, co nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę nagrody i popularność.

Zanim zainteresowani będą obserwować zmagania wielkiego finału, drużyny instalatorskie uczestniczące  w turnieju muszą przystąpić do eliminacji. Organizator – spółka Corab, zapewnia, że emocji nie zabraknie na każdym etapie – zarówno eliminacji, jak i oczywiście podczas finałowych konkurencji.

Zachęcamy wszystkich zajmujących się zawodowo montażem konstrukcji fotowoltaicznych do wzięcia udziału w rywalizacji. Ruszyły zapisy dla zainteresowanych. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności, dowieść swojego profesjonalizmu i jednocześnie świetnie się bawić w gronie najlepszych w branży – mówi Przemysław Brzywcy, dyrektor pionu segmentu biznesowego w Corab S.A.

REKLAMA

Organizatorem turnieju „Instalator Roku 2023” jest Corab S.A. – wiodący europejski producent konstrukcji fotowoltaicznych. Już sam ten fakt jest rękojmią, że turniej jest poważnym przedsięwzięciem dla najlepszych. Nie odbywa się też po raz pierwszy.

REKLAMA

Zapisy startują od lutego

Na wymagającym rynku fotowoltaiki warto się wyróżniać. Klienci zwracają uwagę na jakość produktów jakie są montowane, ale także na samą klasę przeprowadzenia instalacji. W gąszczu dostępnych ofert wybierają te firmy montażowe, które mogą pochwalić się sukcesami. Takim niewątpliwie jest tytuł i splendor wiążący się ze zdobyciem miejsca na podium „Instalatora Roku”. To już szósta edycja zmagań, niezmiennie ciesząca się powszechnym zainteresowaniem – podkreśla Przemysław Brzywcy.

Organizatorzy zapraszają do udziału ekipy instalatorów fotowoltaiki z całej Polski. O każdym etapie eliminacji informują na specjalnie uruchomionej stronie internetowej. Na początku lutego 2023 roku ruszyła rejestracji dla zainteresowanych. Dostępna jest pod adresem https://instalator-roku.corab.pl/rejestracja.

 

artykuł sponsorowany