Urządzenia FoxESS i FoxAIR na targach w marcu 2023

Urządzenia FoxESS i FoxAIR na targach w marcu 2023

Firma FoxESS aktywnie wspiera wydarzenia branżowe związane z promocją nowoczesnych rozwiązań do zastosowań domowych, na drodze do uniezależnienia energetycznego i minimalizacji obecnie wysokich kosztów prądu oraz ogrzewania.

Marzec to popularny okres na organizację targów branżowych. FoxESS jako ceniony globalny gracz, który dostarcza na rynki światowe najwyższej jakości produkty, zaprezentuje w tym roku swoje urządzenia na stoiskach partnerów dystrybucyjnych.

Poprzednia edycja targów to czas spektakularnej wystawy producenta oraz premiery urządzeń, które obecnie cieszą się ogromną popularnością.

W minionym roku firma FoxESS wprowadziła na rynek nowe urządzenia hybrydowe, jak również nowe rozwiązania bateryjne oraz z gamy magazynowania energii. Szczególne miejsce wśród nowości uplasowała marka pomp ciepła FoxAIR zapowiedziana podczas ENEX 2022. Nowa na rynku marka FoxAIR działając w tym samym modelu szkoleniowo-eksperckim, równie szybko jak FoxESS zyskała popularność i wielu zwolenników wśród instalatorów oraz klientów.

Warsaw HVAC EXPO

W dniach 1-3 marca br. odbędą się Międzynarodowe targi techniki grzewczej i klimatyzacji w Nadarzynie pod Warszawą.

Na stoisku m.in. firmy EMITERNET – partnera grupy FOX Polska zostanie udostępniona ekspozycja pomp ciepła marki FoxAIR. Producent zaprasza wszystkich zainteresowanych, którzy chcą uzyskać informacje na temat charakterystyki urządzeń, wymagań instalacyjnych, szkoleń dla instalatorów oraz w zakresie innych zagadnień dotyczących urządzeń. Merytoryczną wartość obsługi zapewnią eksperci producenta, obecni podczas wydarzenia.

EMITERNET zaprezentuje także urządzenia FoxESS, w tym falownik hybrydowy, które cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem.

ENEX 2023

W ubiegłym roku spółka FoxESS Polska postawiła na szeroko zakrojoną wystawę i aktywność podczas targów ENEX 2022, prezentując nowoczesne falowniki, systemy bateryjne i magazyny energii, a także biorąc udział w pozostałych wydarzeniach, konkursach i panelach tematycznych, które miały miejsce w trakcie wydarzenia.

Podczas tegorocznej edycji jubileuszowej ENEX z okazji 25 rocznicy organizowanych w Kielcach, urządzenia FOX Polska będą dostępne na stoiskach partnerów dystrybucyjnych.

Na miejscu będą obecni reprezentanci techniczni producenta, aby odpowiedzieć na pytania uczestników targów. Biorąc pod uwagę liczbę zapytań, które docierają do firmy każdego dnia, producent przewiduje duże zainteresowania w zakresie tematów takich jak:

> rozbudowa istniejącej instalacji PV o magazyny energii i rola ładowarki AC

> instalacja fotowoltaiczna z falownikiem hybrydowym

> maksymalna autokonsumpcja

> zabezpieczenie na wypadek nieprzywidzianych braków w dostawie energii

> dofinansowania dla obecnych prosumentów

> korzyści z połączenia fotowoltaiki z instalacją pompy ciepła i zmiana źródła grzania w domu.

FOX Polska zaprasza wszystkich zainteresowanych na stoiska Partnerów, w szczególności SUNPROFI, ECOSYSTEM, KWANT oraz SOLAR ENERGIA.

Szkolenia z pomp ciepła FoxAIR biją rekordy z liczbą ponad 1500 instalatorów

FoxESS od początku funkcjonowania na polskim rynku kładzie szczególny nacisk na aspekt edukacyjny, aby wzbudzać świadomość wśród klientów oraz wskazywać na dostępne rozwiązania, a także różnice w zastosowaniu i funkcjonalności poszczególnych urządzeń.

– Jak wynika z ostatnich publikacji PORT PC, szkolenia dla instalatorów i weryfikacja umiejętności na podstawie wymagań instalacyjnych to właściwy kierunek. Jest on niezbędny w celu wsparcia najwyższej jakości wykonawstwa z uwagi na skalę i rozwój branży. My podeszliśmy do tematu kompleksowo, oferując bezpłatne szkolenia dla instalatorów, podczas których omawiane są zasady prawidłowego doboru, montażu i szczegółowo prezentowane wytyczne instalacyjne FoxAIR. Jednocześnie całość procesu od szkoleń po odbiór instalacji monitorujemy w aplikacji mobilnej FOX TEAM, za pośrednictwem której każda instalacja jest weryfikowana przez nasz dział techniczny. To unikatowe na rynku narzędzie i podejście, którym m.in. wyróżniamy się znacząco na tle konkurencji – mówi Tomasz Walczyk, Prezes FoxESS Sp. z o.o.

Szkolenia dla instalatorów pomp ciepła FoxAIR, które cieszą się niegasnącą popularnością oraz doskonałymi opiniami to kontynuacja misji FoxESS. Szkolenia odbywają się w specjalnie przygotowanej komfortowej Sali i laboratorium OZE. Prowadzi je doświadczony ekspert techniczny FoxAIR.

Obecnie przeszkolonych zostało już ponad 1500 instalatorów, a ta liczba wciąż rośnie.

Zapisy na szkolenia odbywają się przez aplikację mobilną FOX TEAM: www.fox-team.pro

Po rejestracji/zalogowaniu, w prosty i szybki sposób instalator zapisuje się na dany etap szkolenia. Przemyślany formularz, w łatwy i intuicyjny sposób pozwala w 10 sekund sfinalizować zgłoszenie.

Instrukcja jest dostępna tutaj: www.fox-team.pro/szkolenia


FOX TEAM zrzesza ponad 3000 instalatorów

FOX TEAM to aplikacja mobilna będąca jednocześnie programem lojalnościowym dla instalatorów falowników FoxESS oraz pomp ciepła FoxAIR. To jedyne narzędzie na rynku, które umożliwia zarządzania procesami instalacji, z bieżącym dostępem do danych.

FOX TEAM prowadzi fachowców w intuicyjny sposób w zgodności z wytycznymi instalacyjnymi producenta przez cały montaż, minimalizując w ten sposób ryzyko np. niewłaściwego doboru elementów instalacji.

Montując z FOX TEAM instalator zdobywa kolejne poziomy zaawansowania, uzyskując pozycję w rankingu, dzięki czemu otrzymuje między innymi obrandowane gadżety, certyfikaty potwierdzające umiejętności i darmowe przeglądy pomp ciepła. Klienci natomiast zyskują m.in. wydłużone gwarancje na falowniki fotowoltaiczne i dodatkowe ubezpieczenie pomp ciepła od wszelkich ryzyk na okres 5 lat.

Dodatkowymi zaletami programu FOX TEAM jest przechowywanie pełnej dokumentacji i informacji o czynnościach dokonanych dla danego urządzenia w chmurze, z dostępem w każdej chwili, z dowolnego miejsca.

Na podwójnych członków FOX TEAM tj. instalatorów falowników fotowoltaicznych i pomp ciepła marki FOX, czekają specjalne korzyści i status FOX TEAM VIP.

Więcej na temat programu FOX TEAM na: www.fox-team.pro

Strony Producenta:


FoxESS – materiał sponsorowany