GoodWe na ENEX – produkty, które zmienią rynek fotowoltaiki

GoodWe na ENEX – produkty, które zmienią rynek fotowoltaiki
GoodWe

GoodWe, lider w produkcji falowników hybrydowych i systemów magazynowania energii, zaprasza na Jubileuszowe Targi ENEX, które odbędą się w dniach 8-9 marca 2023 roku w Kielcach. To wyjątkowa okazja, aby poznać najnowsze produkty producenta, adresowane między innymi na polski rynek.

Na stoisku nr 17 w Hali F, GoodWe zaprezentuje swoje najbardziej zaawansowane rozwiązania do magazynowania energii, umożliwiając uczestnikom zapoznanie się z kluczowymi korzyściami, jakie te produkty oferują. Oferta producenta jest dostosowana do różnych potrzeb, od instalacji domowych po wielkoskalowe, co oznacza, że każdy znajdzie tu coś, co go zainteresuje.

EcoSmartHome i EcoSmartCommercial – nowa jakość magazynowania energii

GoodWe jest zawsze na czele postępu technologicznego i inwestuje w najnowocześniejsze rozwiązania. W 2020 roku firma zdobyła tytuł lidera w produkcji falowników hybrydowych, a rok później wprowadziła na rynek swój pierwszy magazyn energii. Teraz, na Jubileuszowych Targach ENEX w Polsce, GoodWe zaprezentuje swoje kompleksowe portfolio do zarządzania energią w gospodarstwach domowych oraz pełny zestaw rozwiązań do magazynowania energii dla firm i przedsiębiorstw, umożliwiając swoim klientom pełne wsparcie i obsługę w jednym miejscu.

EcoSmartHome

Be ECO. Live SMART – przygotuj swój dom na nowy wymiar magazynowania energii

EcoSmartHome to inteligentne i kompleksowe rozwiązanie do zarządzania i magazynowania energii w domu. W jednym systemie występuje pięć kluczowych elementów: falownik hybrydowy, licznik energii, magazyn energii, ładowarka do samochodów elektrycznych oraz aplikacja pozwalająca na monitorowanie i zarządzanie – wszystko to od jednego producenta.

Systemowe rozwiązanie umożliwia szybszy i łatwiejszy montaż dzięki kompatybilności wszystkich komponentów, a także znacznie usprawnia proces obsługi klienta. W czasie trwania targów, goście będą mieli możliwość zapoznania się z trójfazowymi falownikami hybrydowymi GoodWe z serii ET PLUS (16A) 5-10kW, hybrydową serią ET o mocy od 15 do 30kW, magazynem energii Lynx Home F oraz ładowarkami samochodów elektrycznych z serii HCA.

falownik fotowoltaiczny Goodwe

Seria ET PLUS (16A) – 3-fazowy falownik hybrydowy o mocy 5-10kW, optymalizujący poziom autokonsumpcji energii w gospodarstwach domowych.

Seria ET 15-30 – nowoczesny i wyjątkowy na rynku 3-fazowy inwerter hybrydowy o mocy 15-30kW, który jest idealnym rozwiązaniem dla większych instalacji domowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

  • Wszystko w zestawie (licznik, przekładniki)
  • Szeroka lista kompatybilnych akumulatorów
  • Bezprzerwowe zasilanie z przełączaniem w standardzie UPS <10ms
  • Niesymetryczne oddawanie energii na fazy
  • Zmniejszenie szczytowych obciążeń poprzez peak-shaving
  • Stopień ochrony IP66
  • Styk bezpotencjałowy do zasilania urządzeń zewnętrznych (5-10kW)
  • Chłodzenie pasywne (5-10kW): cicha praca i dłuższa żywotność
  • Wbudowane zabezpieczenie SPD typu II po stronie AC/DC (15-30kW)

magazyn energii Goodwe

Seria Lynx Home F PLUS – wysokonapięciowy magazyn energii o pojemności od 6,6 kWh do 16,4 kWh z niezawodną technologią ogniw LFP i normą bezpieczeństwa VDE 2510-50. Idealne rozwiązanie do inteligentnego zarządzania energią i zabezpieczenia zasilania awaryjnego w domowych instalacjach fotowoltaicznych.

Seria HCA – ładowarka EV typu AC Wallbox, o mocy 22 kW, 11 kW lub 7 kW, która pozwala na ładowanie samochodów elektrycznych energią słoneczną, co jest ekologicznym i bardziej ekonomicznym rozwiązaniem dla transportu.

EcoSmartCommercial to nowatorska oferta do zarządzania i magazynowania energii dla przedsiębiorstw i firm

Z EcoSmartCommercial twoja firma będzie gotowa na przyszłość!

EcoSmartCommercial to nowatorska oferta do zarządzania i magazynowania energii dla przedsiębiorstw i firm.

EcoSmartCommercial

W skład koncepcji EcoSmartCommercial wchodzą falowniki hybrydowe ETC 50kW, ładowarka AC – BTC 50kW oraz magazyn energii Lynx C o pojemności od 101kWh do 156kWh. Dzięki takim produktom, przedsiębiorstwa i firmy mogą efektywnie wykorzystywać swoje zasoby energii, optymalizować procesy i oszczędzać na kosztach.

Seria BTC – 3-fazowy falownik – ładowarka AC o mocy 50kW, który w połączeniu z komercyjnym magazynem energii Lynx serii C firmy GoodWe (101 kWh – 156kWh) zapewnia niezawodne zasilanie awaryjne, a tym samym dodatkową wartość dla firm, które potrzebują ciągłego dostępu do energii. Dodatkowo, dostępna będzie również seria ETCfalownik hybrydowy o mocy 50kW, który oferuje jeszcze więcej możliwości w układzie hybrydowym.

wysokonapięciowy magazyn energii o pojemności 101kWh-156kWh

Seria Lynx C – wysokonapięciowy magazyn energii o pojemności 101kWh-156kWh, który wraz z falownikami hybrydowymi serii ETC/BTC 50kW tworzy kompletny system magazynowania energii. Niższe koszty energii i bezprzerwowe zasilanie dla firm i przedsiębiorstw.

Energetyzujące prelekcje ekspertów GoodWe

Eco Smart Home – co to oznacza dzisiaj? Czy inteligentne systemy zarządzania energią są dla wszystkich? Czy jesteśmy gotowi na fotowoltaikę 2.0? To tematy, na które warto rozmawiać!

9 marca w ramach Targów ENEX odbędzie się XIV FORUM SOLAR+, gdzie Daniel Moczulski odpowie na te pytania i wystąpi z prelekcją „Eco Smart Home – przygotuj się na rozwój fotowoltaiki 2.0 w Polsce”.

Aby uzyskać jeszcze więcej wiedzy i zrozumieć korzyści związane z kompleksowym hybrydowym systemem magazynowania energii, GoodWe zaprasza na codzienne 20-minutowe prezentacje o godz. 14:00 na stoisku producenta (Hala F, F-17). Producent przedstawi kluczowe zalety swojego premierowego rozwiązania. Po prelekcji, będzie możliwość uczestnictwa w otwartej dyskusji i zadawania pytań ekspertom podczas sesji Q&A. Dla uczestników przewidziano poczęstunek, a na stoisku GoodWe czekają jeszcze wiele innych atrakcji. Nie przegap okazji i już teraz zapisz to wydarzenie w swoim kalendarzu!

GoodWe na największych targach OZE w Polsce - ENEX 2022

#GoodWe na największych targach OZE w Polsce – #ENEX 2022

Informacje o GoodWe

GoodWe jest uznanym globalnym producentem falowników PV i systemów do magazynowania energii, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju. Przy łącznej liczbie ponad 3mln wyprodukowanych urządzeń i zainstalowanych 35GW w ponad 100 krajach, GoodWe oferuje szeroki zakres (od 0,7kW do 250kW) rozwiązań PV dla domów, firm i wielkoskalowych projektów, gwarantując wysoką wydajność i niezawodną jakość. Firma zatrudnia ponad 4000 pracowników w 20 krajach, posiada 700-osobowy zespół badawczo-rozwojowy (BiR) i jest najbardziej stabilnym finansowo producentem falowników według rankingu Bloomberg New Energy Finance z 2021 r. GoodWe jest również wymieniany jako jeden z TOP 5 największych producentów inwerterów PV na świecie i TOP 3 producentów inwerterów hybrydowych według Wood Mackenzie za 2021 r., a wiodąca jednostka na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych, TÜV Rheinland, przez 6 kolejnych lat przyznaje producentowi nagrodę „All Quality Matters” za wyjątkową jakość produktów. Więcej informacji można znaleźć na stronie: pl.goodwe.com

Kontakt w Polsce:

sales.pl@goodwe.com

service.pl@goodwe.com

 

GoodWe – materiał sponsorowany