Zostań właścicielem farmy fotowoltaicznej z REVON Energy

Zostań właścicielem farmy fotowoltaicznej z REVON Energy
Revon Energy

Zainteresowanie dzierżawą gruntów rolnych pod farmy fotowoltaiczne nieustannie rośnie. Właściciele gruntów powyżej 1 ha w ostatnim czasie mogą zauważać pojawiające się oferty wydzierżawienia ich terenu pod farmy PV. Inwestowanie w farmy fotowoltaiczne staje się więc sposobem na dodatkowy dochód, ale także przyczynia się do ochrony środowiska. W końcu do produkcji energii wykorzystywane jest słońce, które należy do najpopularniejszych odnawialnych źródeł energii.

Dzierżawa gruntu pod farmę fotowoltaiczną staje się więc powszechna. Nie wszyscy wiedzą jednak, że istnieje alternatywa dla wydzierżawienia, która pozwala na osiągnięcie wymiernych korzyści – inwestycja we własną farmę fotowoltaiczną.

Koszt wykonania projektu farmy fotowoltaicznej nie jest wysoki i większość właścicieli gruntów będzie w stanie samodzielnie zainwestować w projekt własnej elektrowni słonecznej. Korzyści z tego rodzaju inwestycji są liczne, od dodatkowego dochodu wynikającego z tytułu produkcji energii elektrycznej lub sprzedaży projektu farmy fotowoltaicznej, aż po przyczynienie się do transformacji energetycznej.

Powierzenie tego procesu sprawdzonej firmie sprawia, że ryzyko niepowodzenia projektu jest bardzo niskie, a właściciel farmy PV nie musi się martwić żadnymi formalnościami – wszystkim zajmują się eksperci w tej dziedzinie.

Kim jest REVON Energy?

Firma REVON Energy przeprowadza właścicieli gruntów przez cały proces inwestycyjny, od A do Z. Spółka wykonała już ponad 126 projektów PV o łącznej mocy bliskiej 500 MW i to właśnie dzięki doświadczeniu oraz wiedzy zapewniają klientom sprawny i bezproblemowy przebieg inwestycji.

Z firmą REVON Energy inwestor indywidualny może zainwestować we własną farmę fotowoltaiczną i osiągać realne korzyści.

Zachęcamy do współpracy:

biuro@revon.pl

www.revon.pl

 

 

 

 

 

artykuł sponsorowany