BSLBATT wprowadza na polski rynek innowacyjne rozwiązanie łączące falownik i baterię

BSLBATT wprowadza na polski rynek innowacyjne rozwiązanie łączące falownik i baterię
BSLBATT

Chińska firma BSLBATT wchodzi na polski rynek energii słonecznej, oferując mieszane rozwiązanie złożone z falownika i litowej baterii słonecznej. Firma twierdzi, że jest to najbardziej opłacalne rozwiązanie dla systemów domowego magazynowania energii. Jeśli klient kupi jednocześnie falownik i baterię, firma oferuje gwarancję baterii na okres 15 lat!

Polska rządowa polityka promuje wykorzystanie energii odnawialnej i systemów magazynowania, w tym taryfy gwarantowane, net metering oraz dopłaty inwestycyjne. Wraz ze wzrostem liczby rodzin poszukujących większej niezależności energetycznej i zmniejszenia śladu węglowego, przewidywany jest dalszy rozwój rynku domowych systemów magazynowania energii w Polsce.

 

grafika ilustrująca funkcjonalności falownika i magazynu energii
BSLBATT

Jako jedna z wiodących marek w branży magazynowania energii w Chinach, BSLBATT oferuje szeroki wybór produktów, które są opłacalne i zrównoważone. W celu zapewnienia polskim klientom lepszych opcji, firma oferuje mieszany falownik o mocy 5,5 kVa BSL-5K-2P-EU oraz ultra-cienką baterię PowerLine o pojemności 5 kWh, jako najlepsze rozwiązanie. Klienci, którzy kupią oba produkty jednocześnie, otrzymują 15-letnie wsparcie techniczne i gwarancję baterii!

BSLBATT przez ponad dziesięć lat pomaga klientom, którzy korzystają z energii odnawialnej i działają niezależnie od sieci, projektując i budując innowacyjne i wysokowydajne systemy magazynowania energii. „Korzystając z naszych doświadczeń w produkcji i produkcji, chcemy zapewnić polskim klientom takie same zadowalające doświadczenia”, powiedział Aydan, menedżer ds. produktów magazynowania energii w BSLBATT.

Mieszany falownik o mocy 5,5 kVa BSLBATT otrzymał wiele certyfikatów, takich jak IEC62109-1, IEC62109-2, EN61000-6-1, EN61000-1-3, VDE-AR-N4105, EN50549, G99, CEI-021, AS/NZS4777.2 i spełnia standardy europejskie dotyczące połączenia z siecią.

Ultra-cienka bateria PowerLine został zaprojektowany w eleganckim, aerodynamicznym stylu, a jego całkowita grubość wynosi mniej niż 9 cm, co pozwala zaoszczędzić 50% przestrzeni montażowej dla użytkowników domowych. Modułowa konstrukcja z możliwością rozbudowy pozwala na równoległe połączenie do 16 baterii, a moduły wykonane są w technologii FPC, zapewniając spójność ogniwa i żywotność cyklu do 8000 razy @80% DOD, co czyni go idealnym wyborem dla domowej energii magazynowanej.

 

grafika pokazująca rozmiary magazynu energii BSLBATT
BSLBATT

 

Instalatorzy i dystrybutorzy systemów fotowoltaicznych to nasi główni partnerzy w realizacji koncepcji energetycznej niezależności dla polskich rodzin. Poza tym, że oferujemy im bardziej opłacalne produkty, zależy nam również na zapewnieniu szkolenia i szkolenia dotyczącego najlepszych praktyk, aby pomóc im w obsłudze konsumentów, zwiększaniu liczby instalacji i rozwoju ich biznesu – komentuje dyrektor generalny BSLBATT.

Zapraszamy więcej polskich dystrybutorów i instalatorów systemów fotowoltaicznych do naszego programu „Energetyczna niezależność”, aby pomóc więcej domom w realizacji marzeń o samowystarczalnej energii i zapoznać się z naszymi produktami, w tym hybrydowym falownikiem fotowoltaicznym i baterią słoneczną litowo-jonową. To pierwszy krok do nawiązania z nami partnerstwa!

Więcej informacji o produktach można znaleźć na stronie producenta: www.bsl-battery.com

Nasz profil Linkedin >>

 

artykuł sponsorowany