Z Soltec na ENEX wygraj bilety na koncerty gwiazd

Z Soltec na ENEX wygraj bilety na koncerty gwiazd
Soltec

Już za dwa dni, 8 marca rozpocznie się ENEX. Dla Soltec 25. edycja targów będzie wyjątkowa, ponieważ w tym roku firma objęła swoim patronatem całe wydarzenie. Każdy odwiedzający stoisko E-48 będzie mógł porozmawiać z przedstawicielami działu handlowego, ekspertami ds. technicznych i specjalistami zajmującymi się realizacją dużych projektów. Goście będą mogli zakończyć spotkanie nie tylko z nowymi pomysłami na biznes, ale i voucherami zniżkowymi i biletami na koncert Beyonce i Stinga.

Odpowiednie miejsce dla biznesu

Zespół Soltec będzie można znaleźć na stoisku E-48. Dla odwiedzających przygotowano 200 m2 przestrzeni. Na tak dużej powierzchni odwiedzający będą mogli zobaczyć flagowe produkty dostępne w firmowym sklepie. Nie zabraknie modułów PV od SunPower, Trina Solar oraz SunLink PV, dobrze znane klientom Soltec. ENEX będzie  również szansą na zaprezentowanie nowości – modułów TW Solar o mocach 400 i 430 W.

To nie koniec premier. Na ściankach stoiska zawisną hybrydowe inwertery HHT-1000 od Hypontech. W obliczu rozwoju rynku magazynów energii w Polsce, debiut kolejnej „hybrydy” nie jest przypadkowy. Coraz większa grupa, szczególnie nowych prosumentów, szuka rozwiązań pozwalających na przechowywanie energii z fotowoltaiki. Dlatego na stoisku Soltec znajdą się moduły baterii akumulatorowych od takich producentów, jak Pylontech, Kehua Tech oraz Sofar Solar.

Prezentowaną ofertę produktową dopełniają mikroinwertery Hoymiles, wyłączniki przeciwpożarowe Projoy oraz pompy ciepła dwóch marek – Termet oraz Atlantic.

Do dyspozycji gości będą specjaliści do spraw technicznych oraz przedstawiciele działu handlowego. Każdy z nich zadba o to, aby żadne pytanie dotyczące prezentowanych urządzeń nie pozostało bez odpowiedzi.

 

oferta soltec na targach enex
Soltec

Wspólne rozmowy o planach biznesowych upłyną w przyjemnej, kameralnej atmosferze, ponieważ na stoisku zostaną przygotowane dwie salki konferencyjne, które staną się odpowiednią przestrzenią do zawierania korzystnych dla obu stron umów. Wszystko to przy świeżo parzonej kawie, przygotowanej na miejscu przez baristów.

Goście będą mogli wziąć udział w specjalnym quizie. Poprawna odpowiedź na zaledwie jedno pytanie zapewni vouchery zniżkowe na szkolenia w SOLACADEMY lub pierwsze zakupy w sklepie Soltec. Dalszy udział w zabawie to szansa na… zdobycie biletów na koncerty Beyonce i Stinga lub zaproszeń na relaksujący weekend w luksusowym hotelu. Więcej szczegółów dostępnych będzie podczas targów.

Soltec – nie tylko dystrybucja komponentów  

Od 2006 roku Soltec buduje swoją renomę sprawdzonego i rzetelnego dostawcy komponentów PV, który zapewnia swoim klientom urządzenia wyprodukowane przez liderów w swoich branżach.

17 lat aktywności sprawia, że firma wykorzystuje swoje doświadczenie, aby zdobywać kolejne segmenty rynku. Poza działalnością szkoleniową, eksperci Soltec zajmują się również projektowaniem oraz współpracą biznesową z podmiotami zajmującymi się wdrożeniem dużych inwestycji fotowoltaicznych.

Duże przedsięwzięcia tylko z ekspertami

W Soltec rynkowe trendy są nieustannie monitorowane – dzięki tym działaniom firma jest w stanie szybko odpowiadać na zmieniającą się strukturę rynku. W 2022 roku, pomimo problemów technicznych związanymi m.in. z pozyskaniem warunków przyłączenia, polski system energetyczny zasilało coraz więcej wielkoskalowych projektów

Wzrost zainteresowania inwestorów tym obszarem skłonił zarząd firmy do zwiększenia swojej aktywności na tym polu. Dlatego teraz zespół ekspertów przygotowuje kompleksowe projekty dla klientów zainteresowanych inwestycjami w duże farmy PV. Soltec współpracował już przy podobnych przedsięwzięciach: w ostatnim czasie przygotowano m.in. pełny plan 11 MW instalacji, która rozpocznie swoją pracę pod Kwidzynem.

Okazja do rozmowy z osobami odpowiedzialnymi za rozwój tego typu przedsięwzięć nadarzy się już 8 i 9 marca na stoisku E-48.

Na ENEX po nową wiedzę

Targi ENEX skupiają ekspertów z branży OZE, dlatego warto skorzystać z ich wiedzy. Swoimi doświadczeniami i przemyśleniami podzieli się również Krzysztof Bukała, będący Product Managerem ds. magazynów energii w Soltec, który weźmie udział  w Forum Solar +. Specjalista wygłosi prelekcję „Kierunki rozwoju domowych magazynów energii” skupiając się przede wszystkim na perspektywach rozwoju tego sektora w najbliższym roku. Wszyscy zainteresowani są zaproszeni 9 marca o godzinie 12:45. Zapisy na wydarzenie odbywają się pod tym linkiem.

 

plan wydarzeń soltec na targach enex
Soltec

SOLACADEMY to szkolenia prowadzone przez specjalistów dla przyszłych specjalistów. Odwiedzający kieleckie targi będą mieli okazje wziąć udział w wykładzie prowadzonym przez doświadczonego prowadzącego, który w Sali C1 znajdującej się w Hali C opowie o gotowych zestawach pozwalających na magazynowanie energii z PV. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Poza tym, 8 marca na Hali E odbędzie się premiera magazynu energii Kehua Tech iStoragE. Prezentację poprowadzi wspomniany już Krzysztof Bukała. Z kolei dzień później, uczestnicy targów będą mieli okazję zapoznać się ze wszystkimi funkcjonalnościami urządzeń od Hypontech przeznaczonych dla instalacji hybrydowych.

 

artykuł sponsorowany