Rośnie napięcie przed finałem turnieju Instalator Roku!

Rośnie napięcie przed finałem turnieju Instalator Roku!

Moc atrakcji oraz emocje na wysokim poziomie towarzyszyć będą finałowi turnieju „Instalator Roku 2023”, który odbędzie się 8 marca podczas kieleckich targów Enex. Organizator zmagań – Corab S.A. – zapowiada wiele niespodzianek, w tym nagrody dla widzów! Czego można się spodziewać? Gdzie i jak oglądać rywalizację najlepszych ekip montujących fotowoltaikę?

Jubileuszowa edycja targów to dla Corab S.A. – wiodącego europejskiego producenta konstrukcji fotowoltaicznych – to okazja do prezentacji dokonań oraz uroczystej premiery nowych urządzeń marki Corab Encor. W Kielcach swoją premierę będą miały inwertery oraz magazyn energii Encor. To nowoczesne urządzenia o wysokiej jakości oraz wydajności. Rodzina falowników dedykowana jest zarówno mikro instalacjom, jak i inwestycjom wielkoskalowym.

Urządzenia współpracują ze stworzoną przez specjalistów z Corab S.A.  aplikacją Corab One. Jest ona intuicyjna i daje szerokie możliwości rozbudowy o nowe funkcje.  Pozwala m.in. na zdalną diagnostykę instalacji fotowoltaicznej. Dzięki niej użytkownik może w czasie rzeczywistym czuwać nad produkcją i zużyciem energii.

Corab One oferuje także wygodny dostęp do wszystkich dokumentów, bazę przydatnej wiedzy czy wsparcia producenckiego. Podczas targów Enex olsztyńska spółka będzie także prezentować m.in. rozwiązania do agrofotowoltaiki – system Corab WS-A20 oraz inne konstrukcje czy moduły PV.

System Corab WS-A20
System Corab WS-A20

Turniej i atrakcyjne nagrody dla widzów

– W 2023 roku wracamy z turniejem Instalator Roku. Do rywalizacji stanęło szereg drużyn, spośród których, w drodze eliminacji, w grze pozostało 6 najlepszych. 8 marca zespoły reprezentujące firmy Solego, Zielona Firma, Voltaic System, Neo Technika, Eko Prime i Instalacyjni.pl zmierzą się w wielkim finale w hali B budynku Targów Kielce – mówi Piotr Korzeniewski, dyrektor ds. marketingu i public relations Corab S.A.

Jak dodaje, zmagania instalatorów będzie można śledzić nie tylko na miejscu, ale także w internecie. Spółka uruchomiła specjalną stronę internetową, gdzie na bieżąco będzie można śledzić rywalizację drużyn.

– Rejestrując się pod adresem instalator-roku.corab.pl/lp/start#video-fs, mamy możliwość nie tylko oglądać i kibicować wybranemu zespołowi, ale także wygrać cenne nagrody. Są wśród nich 2 bilety na koncert Red Hot Chilli Peppers, Multitoole Leatherman Rebar Black, słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds 2 czy dron – zachęca Piotr Korzeniewski.

– Serdecznie zapraszam 8 marca o godzinie 11 do hali B budynku Targów Kielce oraz przed ekrany monitorów. Trzymajcie kciuki za uczestniczących w turnieju. Zapraszam także do naszego stoiska, gdzie będzie można poznać nasze nowe produkty oraz porozmawiać z przedstawicielami Corab S.A. – mówi Korzeniewski.

 

artykuł sponsorowany