BayWa r.e. ogłasza współpracę z JINKO na rynku polskim

BayWa r.e. ogłasza współpracę z JINKO na rynku polskim
BayWa r.e. Solar Systems

Autoyzowany dystybutor sprzętu fotowoltaicznego  w Polsce, BayWa r.e. Solar Systems, z siedzibą w Zabierzowie pod Krakowem, nawiązał współpracę z producentem modułów JINKO. Dzięki temu partnerstwu oferta hurtowniii B2B będzie jeszcze lepiej dostosowana do potrzeb firm instalatorskich w Polsce.

Dlaczego Jinko?

Moduły fotowoltaiczne od firmy Jinko to przede wszystkim bardzo korzystny stosunek wydajności do ceny.

Firma Jinko Solar została utworzona w 2006 roku w Szanghaju (Chiny) i dostarcza swoje rozwiązania dla klientów z sektora residential i commercial w 160 krajach na świecie. Jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów modułów PV, na dzień dzisiejszy Jinko Solar dostarczył ponad 100 gigawatów modułów. Producent wyróżnia się wysoką i potwierdzoną skalowalnością i efektywnością kapitałową swojego modelu biznesowego.

Ponadto, Jinko Solar to firma, która inwestuje w centra badawcze i rozwojowe, ciągle ulepszając swoje produkty. Pozycję lidera technologicznego zagwarantowały producentowi innowacyjne moduły PV z serii Tiger Neo.

Czy wyróżnia się technologia solarna Tiger Neo N-Typ?

Technologia Neo N-type zapewnia obniżony współczynnik temperaturowy i zmniejsza degradację wywołaną światłem (LID/LETID).

Pokrycie powierzchni krzemu fosforem zapobiega powstawaniu reakcji borowo-tlenowej. To sprawia, że moduły Jinko są bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych. W modułach Jinko została również zwiększona liczba szyn zbiorczych, zamiast 5 moduł fotowoltaiczny posiada ich aż 16.

W przypadku tego producenta długość gwarancji różni się i w zależności od modelu wynosi 12 lub 25 lat (gwarancja na produkt). Dodatkowym atutem jest 30-letnia gwarancja liniowa na uzysk.

siedziba firmy Baywa r.e.
BayWa r.e. Solar Systems

To właśnie te moduły niebawem zagoszczą w magazynach BayWa r.e. Solar Systems.

Autoryzowany kanał sprzedaży modułów PV

Polska spółka BayWa r.e. Solar Systems, jako część grupy BayWa r.e. operuje na polskim rynku jako hurtownia fotowoltaiczna, współpracując z profesjonalnymi firmami instalatorskimi na zasadach B2B. Firma posiada własne magazyny z możliwością odbioru osobistego w Modlniczce pod Krakowem.

W ofercie dystrybutora się tylko wysokiej klasy, zaufane i certyfikowane komponenty instalacji fotowoltaicznych (bezpośrednio od producentów), platforma zakupowa, szkolenia dla instalatorów, doradztwo techniczne, a także autorski system montażowy – novotegra i oparte na nim bezpłatne narzędzie do projektowania instalacji fotowoltaicznych Solar-Planit.

W tym roku spółka macierzysta BayWa AG obchodzi 100. rocznicę istnienia. Zaufanie do firmy wynika zarówno z jej długie historii aktywności w branży (25-letnie doświadczenie w dystrybucji w sektorze PV), jak również z kompleksowego działania na rzecz transformacji energetycznej.

BayWa r.e. prowadzi swą działalność w całej Europie, Ameryce Północnej i regionie Azji i Pacyfiku oraz wdraża strategiczne inwestycje na nowych i wschodzących rynkach.

Sprawdź więcej informacji:

Zapraszamy do odwiedzenia strony zakupowej: sklep.baywa-re.pl

 

BayWa r.e. – materiał sponsorowany