Odważny krok jednego z liderów dystrybucji OZE w Polsce

Odważny krok jednego z liderów dystrybucji OZE w Polsce
Avrii

Avrii – Zaufany Partner Instalatorów OZE – to nowa identyfikacja polskiego dystrybutora fotowoltaiki, magazynów energii i pomp ciepła. W marcu tego roku spółka Bruk-Bet PV zdecydowała się na rebranding, mocno akcentując swoje nowe priorytety oraz poszerzając możliwości współpracy z instalatorami.

Po latach działalności pod dotychczasową nazwą i logiem firma postanowiła przeprowadzić gruntowną modernizację swojego wizerunku, dostosowując go do dynamicznie zmieniającego się rynku energii odnawialnej. Nowa strategia obejmuje zarówno zmianę nazwy, jak i całkowicie nowe logo i identyfikację wizualną. Dystrybutor będzie teraz działał pod nową nazwą, która odzwierciedla jego misję i cele biznesowe, a także zapewnia łatwiejszą rozpoznawalność przez klientów. Wprowadzenie nowego logo oraz odważnej kolorystyki mają za zadanie wyróżnienie firmy na rynku polskim i zagranicznym oraz przekazanie nowoczesnego, innowacyjnego wizerunku.

Co nowego w ofercie?

Avrii w ostatnim czasie rozszerzyło swoją i tak już bogatą ofertę o pompy ciepła Gree oraz falowniki i magazyny energii GoodWe. W obu przypadkach firma posiada autoryzację producentów, dzięki czemu może zapewnić kompleksowe wsparcie techniczne oraz szkoleniowe, a także pewność dostaw. Wprowadzając nowe produkty do swojego portfolio, Avrii podkreśla, że zawsze sprawdza ich funkcjonalności i bezpieczeństwo, aby zaspokoić potrzeby klientów i dostarczać im najwyższej jakości rozwiązania

Będąc jednym z nielicznych Gold Partnerów marki Huawei w Europie, Avrii może zaoferować pełną gamę produktową tego lidera nowoczesnych technologii, od falowników, przez akcesoria, po magazyny energii mało- i wielkoformatowe czy stacje ładowania pojazdów. Oferta sprzedażowa jest podparta pełnym wsparciem działu technicznego oraz propozycjami szkoleń produktowych organizowanych i prowadzonych wspólnie z przedstawicielami marki Huawei.

Polska spółka jest również autoryzowanym dystrybutorem niemieckich falowników Fronius oraz KACO. Avrii współpracuje ściśle również z producentami konstrukcji i elementów montażowych, jak Budmat czy CW Lundberg (szwedzki producent m.in. innowacyjnych mocowań do dachów płaskich niewymagających balastu). Stawiając na jakość, Avrii nawiązało współpracę także z firmą Helukabel – producentem przewodów i kabli również do instalacji fotowoltaicznych.

W ofercie Avrii znajdują się nie tylko produkty od renomowanych światowych marek, ale również rozwiązania polskich producentów. Firma z dumą oferuje moduły fotowoltaiczne polskiego producenta – Bruk-Bet Fotowoltaika oraz carporty Evolton, które również są produkowane w Polsce. Wybierając te rozwiązania, klienci mogą mieć pewność, że korzystają z wysokiej jakości produktów, które są tworzone w Polsce, z zachowaniem najwyższych standardów i norm jakościowych. Dodatkowo, wybierając polskie rozwiązania, pomagają w rozwijaniu rodzimego rynku i przyczyniają się do wzrostu gospodarczego naszego kraju.

 

Avri marki w ofercie
Avrii

Polski falownik – AVRII SOL

Avrii wprowadza na rynek również własną markę – polskie falowniki Avii SOL to nowa propozycja dla instalatorów i firm zajmujących się systemami PV. Falowniki będą dostępne w mocach od 25 kW do 110 kW finalnie rozszerzając gamę produktową również o urządzenia do mniejszych instalacji. Falowniki Avii SOL charakteryzują wysoką wydajnością i niezawodnością, dzięki czemu instalatorzy i klienci końcowi mogą mieć pewność, że ich inwestycja w fotowoltaikę będzie opłacalna i długoterminowa. Wprowadzenie na rynek własnej marki falowników to kolejny krok Avrii w kierunku oferowania kompleksowych rozwiązań dla rynku fotowoltaicznego.

 

Falownik fotowoltaiczny Avri
Falownik fotowoltaiczny Avrii SOL

Polska Akademia Fotowoltaiczna – szkolenia i bezpłatna baza wiedzy

Avrii, dotychczas Bruk-Bet PV, jest również inicjatorem i głównym twórcą „Polskiej Akademii Fotowoltaicznej”. To prosta w obsłudze platforma szkoleniowa dla osób zainteresowanych ekologicznymi technologiami, takimi jak fotowoltaika, pompy ciepła i magazyny energii, gdzie znajdują się treści skierowane głównie do instalatorów i doradców techniczno-handlowych firm działających w branży OZE. W ofercie Akademii znajdują się bezpłatne webinaria oraz szkolenia stacjonarne, które mają na celu dostarczenie wiedzy i praktycznych umiejętności potrzebnych do doboru i montażu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz magazynów energii.

Jako jeden z liderów w branży, Avrii zdaje sobie sprawę z rosnącego zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie ekologicznych technologii, a także potrzeby edukacji i podnoszenia kwalifikacji już pracujących w branży. Dlatego też, firma postanowiła stworzyć platformę szkoleniową, w której specjaliści będą mogli zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności, a osoby zainteresowane rozpoczęciem kariery w branży energii odnawialnej będą miały możliwość zdobycia potrzebnej wiedzy i umiejętności. Dzięki doświadczonemu zespołowi szkoleniowemu, uczestnicy szkoleń mogą liczyć na profesjonalne i praktyczne podejście do nauki, a także na odpowiedzi na wszelkie pytania związane z branżą.

W ramach swojej inicjatywy, firma Avrii utworzyła bezpłatną Bazę Wiedzy dla użytkowników portalu akademiafotowoltaiczna.pl. Baza jest dostępna po zalogowaniu i zawiera bogaty zasób wiedzy na temat fotowoltaiki, pomp ciepła i magazynów energii. Uczestnicy akademii mogą znaleźć tam nagrania z webinariów wraz z prezentacjami z szkoleń. Dostęp do Bazy Wiedzy jest całkowicie darmowy i pozwala na poszerzenie swojej wiedzy w dowolnym miejscu i czasie.

Avrii podkreśla, że edukacja jest kluczowa w promowaniu ekologicznych technologii i pomaga w rozwoju branży odnawialnych źródeł energii.

Polska Akademia Fotowoltaiczna
Polska Akademia Fotowoltaiczna Avrii

Rebranding w praktyce

Zmiana identyfikacji Bruk-Bet PV Sp. z o.o. na Avrii  Sp. z o.o. nastąpiła w marcu. Firma podkreśla, ze zmiana FORMALNIE dotyczy włącznie nazwy, a NIP pozostaje bez zmian. Adresy korespondencyjne zmieniają końcówkę z @bbpv.pl na @avrii.pl. Dostępna jest również nowa strona internetowa – avrii.pl oraz Platforma Sprzedażowa B2B – b2b.avrii.pl, gdzie znajduje się kompletna oferta produktowa Avrii wraz z konfiguratorem doboru instalacji.

 

artykuł sponsorowany