Zachwycają designem i funkcjonalnością – polskie carporty Evolton podbijają rynek

Zachwycają designem i funkcjonalnością – polskie carporty Evolton podbijają rynek
Evolton

Nowoczesny i nieszablonowy wygląd, wysoka jakość wykonania oraz długoletnia gwarancja to tylko niektóre z cech, którymi wyróżniają się carporty fotowoltaiczne ZET 2 firmy Evolton (spółki wywodzącej się z Grupy Bruk-Bet®). Swoją oficjalną premierę nowa seria carportów miała podczas tegorocznych Targów Exex w Kielcach, gdzie zwróciła uwagę zarówno instalatorów PV, ale również Klientów końcowych i samych wystawców.

W tym roku marka Evolton wprowadziła do oferty nową wersję carportu fotowoltaicznego – ZET 2, odpowiadając tym samym na potrzeby różnorodnych Klientów i rozwijającego się rynku. Dzięki zastosowaniu modułów fotowoltaicznych carport Evolton pozwala na korzystanie z czystej energii słonecznej, która może zasilać zarówno domy jednorodzinne, jak i siedziby firm, obiekty przemysłowe i budynki użyteczności publicznej.

Produkt chętnie wybierany przez inwestorów

Carport Evolton to wielofunkcyjna i idealnie wpisująca się w nowoczesne budownictwo wiata parkingowa z modułami fotowoltaicznymi umożliwiająca łatwe skalowanie i rozbudowę o kolejne stanowiska. W standardowej wersji carport zapewnia miejsca parkingowe dla dwóch samochodów osobowych, dając jednocześnie możliwość dostosowania szerokości do potrzeb Inwestora. Dla prywatnych posesji może być wykorzystany również jako zadaszenie dla rowerów, motocykli czy osłona małego basenu.

Ponadprzeciętna wytrzymałość

Dużą przewagą polskiego produktu jest wysoka jakość wykonania i wytrzymałość, a także aż 24-letnia gwarancja. Solidność konstrukcji potwierdzona jest certyfikatami poświadczającymi odporność na obciążenie wiatrem i śniegiem. Dodatkowym zabezpieczeniem jest sposób wykończenia – konstrukcja jest ocynkowana ogniowo i malowana proszkowo. Dedykowane uszczelki polimerowe zapewniają 100% szczelność.

Dzięki możliwości rozbudowy o kolejne stanowiska carport stanowi doskonałe rozwiązanie dla dużych powierzchni parkingowych, tam gdzie dach jest niedostępny lub trudny wykorzystania. Początkowa inwestycja może ograniczać się do kilku miejsc parkingowych, a w miarę rozwoju firmy – wzrostu zapotrzebowania na energię elektryczną i miejsca parkingowe – carport można rozbudować o dowolną liczbę miejsc, jednocześnie zwiększając moc generatora.

Carport składa się z dedykowanych elementów konstrukcyjnych, dopracowanych tak aby w łatwy sposób można było rozbudowywać go na bazie tych samych elementów .

Produkty z polską gwarancją

Gwarancją bezpieczeństwa zarówno dla inwestorów prywatnych jak i biznesowych jest pochodzenie producenta – spółka jest częścią grupy kapitałowej Bruk-Bet®, która działa na rynku od niemal 40 lat, w tym pond 12 w branży odnawialnych źródeł energii. Firma konstruuje ławki fotowoltaiczne, dostarcza również rozwiązania z zakresu elektromobilności.

W swoich projektach bazuje na najwyższej jakości komponentach, w tym modułach fotowoltaicznych polskiego producenta – Bruk-Bet Fotowoltaika. Carport fotowoltaiczny ZET 2 można montować z każdego rodzaju modułami, jednak zalecanym ze względu na trwałość i wytrzymałość jest zestaw złożony z konstrukcji z modułami marki Bruk-Bet Fotowoltaika produkowanymi w Polsce. Są to produkty z 20-letnią gwarancją produktową i 25-letnią gwarancją na moc z certyfikatami na obciążenia 7000 Pa i uderzenia kuli gradowej o ponadprzeciętnej wielkości.

Przyszłość elektromobilności

Innowacją dla produktu jest możliwość zamontowania ładowarek samochodowych na każdej z nóg carportu. Jest to doskonałe rozwiązanie między innymi dla posiadaczy osiedli mieszkaniowych czy prywatnych posesji, którzy posiadają samochody elektryczne.

Ze względu na wysoką jakość, bezpieczeństwo, nowoczesny design, możliwość elastycznej rozbudowy i długoletnią gwarancję warto jest sprawdzić ofertę na carporty fotowoltaiczne od polskiego producenta firmy Evolton – ZET 2.


Evolton Sp. z o. o.

Ul. Mroźna 8A

33-102 Tarnów

NIP: 8733279864

biuro@evolton.pl

www.evolton.pl

 

artykuł sponsorowany