K.EY Energy 2023: Kehua prezentuje innowacje do produkcji czystej energii

K.EY Energy 2023: Kehua prezentuje innowacje do produkcji czystej energii
Kehua Tech

K.EY Energy to jedne z największych wydarzeń targowych we Włoszech dla branży energii odnawialnej, które przyciąga z roku na rok większą liczbę wystawców i odwiedzających. Targi te są platformą wymiany informacji między wystawcami, czyli producentami technologii oraz sprzętu PV a odwiedzającymi stoiska klientami, którzy szukają najnowszych rozwiązań i urządzeń do produkcji zielonej energii.

Kehua zaprezentowała na Key Energy całą gamę produktów pasującą do wszystkich segmentów rynkowych od klientów indywidualnych, poprzez biznes po projekty inwestycyjne – np. farmy fotowoltaiczne. Dzięki dziesięcioleciom doświadczeń w branży energii i innowacyjnym technologią, Kehua zajmuje wiodącą pozycje w branży OZE i dostarcza rozwiązania kompleksowe rozwiązania, produkty i wsparcie.

W ciągu dwóch dni targów nasi klienci tłumnie odwiedzili stoisko Kehua. Szczególne uznanie w oczach naszych partnerów zyskały unikalne produkty, takie jak iStorage czy SPI 350K-B-H oraz szeroka gamma możliwości zastosowania rozwiązań i produktów firmy Kehua. Dzięki bezpośredniej wymianie informacji z naszymi ekspertami potwierdzona została wysoka wydajność prezentowanego sprzętu oraz jego szerokie możliwości zastosowania w praktyce.

 

K.EY Energy 2023: Kehua prezentuje innowacje do produkcji czystej energii
Kehua Tech

Na targach K.EY 2023 w roli gwiazdy całego wydarzenia wystąpiła modułowa domowa seria ESS iStoragE typu „all-in-one”. Innowacje i doświadczenie firmy Kehua znalazły swój wyraz w modułowej konstrukcji „all-in-one” iStoragE, która jest wyposażona w najnowsze funkcje i technologie związane z magazynowaniem energii.

Podążając za trendami i rozwojem branży PV, w której następuje gwałtowny rozwój magazynów energii, iStoragE z rozwiązaniami PV+ESS zwiększa poziom autokonsumpcji domowej energii a tym samym zwrot z inwestycji w PV. iStoragE to również nowoczesny wygląd, funkcjonalność i wpasowanie w domowy design, potwierdzony finałową rundą IDEA Award.

 

K.EY Energy 2023: Kehua prezentuje innowacje do produkcji czystej energii
Kehua Tech

K.EY 2023 to również prezentacja serii falowników stringowych do zastosowań domowych z serii X2 oraz dużych inwerterów fotowoltaicznych SPI125K-B X2 i SPI350K-B-H dla biznesu i projektów inwestycyjnych. Głównymi cechami falowników stringowych Kehua są wysoka sprawność, niezawodność i inteligentne zarządzanie oraz serwis poprzez platformę O&M. Szeroki zakres zastosowań serii X2 został dobrze przyjęty przez rynek PV i klientów, co potwierdza wysoka sprzedaż począwszy od samego debiutu.

W ciągu ostatnich lat Kehua utrzymuje silną koncentrację na rynku włoskim, nieustannie, dostarczając nowości produktowe i projektowe dla naszych klientów z Włoch. Wysokiej jakości produkty i doświadczenie w zakresie aplikacji pozwoliły Kehua odcisnąć swój ślad na włoskim rynku energii odnawialnej.

 

K.EY Energy 2023: Kehua prezentuje innowacje do produkcji czystej energii
Kehua Tech

O Kehua Tech

Założona w 1988 roku firma Kehua Tech jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań w zakresie energii odnawialnej, oferującym falowniki fotowoltaiczne i rozwiązania systemów magazynowania energii dla farm fotowoltaicznych, projektów biznesowych i zastosowań mieszkaniowych. Do końca 2021 roku instalacje PV z urządzeniami firmy Kehua Tech osiągnęły skumulowaną moc 21 GW, a instalacje magazynowania energii – 2,6 GW. Z 35-letnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej Kehua Tech dostarczyła swoje produkty już do ponad 100 krajów na całym świecie.

Kehua znajduje się w rankingu TOP 10 Bloomberga w zakresie marek falowników fotowoltaicznych wykorzystywanych w projektach finansowanych kredytem terminowym oraz w czołowej 5. światowych dostawców falowników do magazynowania energii według IHS Markit.  Kehua nadal będzie konsekwentnie rozwijać zieloną energetykę, zwracając szczególną uwagę na ograniczanie emisji CO2.

 

 

artykuł sponsorowany