Znamy najlepszego instalatora PV roku 2023

Znamy najlepszego instalatora PV roku 2023
Zielona Firma

Zielona Firma z Krakowa zwyciężyła w zmaganiach o tytuł „Instalator roku”. To szósta już edycja konkursu organizowanego przez firmę Corab – lidera rynku dystrybucji komponentów PV. Szósta i jak dotąd najtrudniejsza.

Do konkursu przystąpiło ponad 20 firm z branży fotowoltaicznej, lecz do Turnieju rozgrywanego podczas Targów ENEX 2023 zakwalifikowało się 6 ekip – EKO PRIME, Instalacyjni.pl, NEO Technika, Solego, Voltaic System i Zielona Firma. Wygrać chcieli wszyscy, ale trzeba było wykazać się nieprzeciętnymi umiejętnościami, profesjonalizmem m.in. z zakresu montażu i konfiguracji magazynu energii, jak również innych podzespołów instalacji. Na wygraną w turnieju, poza wiedzą i doświadczeniem, wpływ miały szybkość wykonania instalacji oraz jakość wykonanych prac.

 

uczestnicy konkursu instalator roku 2023
Zielona Firma

Po dwóch etapach zmagań – teleturnieju z wiedzy technicznej oraz sztafety składającej się z licznych zadań związanych z montażem – pozostały dwie drużyny: NEO Technika i Zielona Firma.

Rywalizacja w finałowym starciu polegała na wykonaniu instalacji hybrydowej z magazynem energii. Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnościami w zakresie pracy na wysokości, elektryki, montażu konstrukcji.

 

zwycięzcy konkursu instalator roku 2023
Zielona Firma

Batalia była bardzo wyrównana, ale to Zielona Firma udowodniła, że nie ma sobie równych – doświadczenie i umiejętności techniczne zapewniły jej pierwsze miejsce i prestiżowy tytuł Instalatora Roku 2023.

Główną nagrodą w turnieju była instalacja fotowoltaiczna o mocy 6 kWp, którą zwycięzcy postanowili przekazać na cele charytatywne.

 

zwycięzcy konkursu instalator roku 2023
Zielona Firma

Kim jest nowy Instalator Roku?

Zielona Firma jest jedną z najstarszych firm fotowoltaicznych w Polsce, powstała w 2009 roku, a na rynku Odnawialnych Źródeł Energii skutecznie działa już ponad 10 lat. Firma dostarcza instalacje fotowoltaiczne małym i dużym przedsiębiorcom, rolnikom, instytucjom państwowym oraz inwestorom prywatnym. W swoim portfolio ma również magazyny energii, pompy ciepła, ładowarki samochodów elektrycznych oraz świadczy usługi posprzedażowe, takie jak serwis instalacji, przeglądy, pomiary elektryczne i mycie modułów fotowoltaicznych.

Jej wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych, niezawodność realizowanych inwestycji oraz jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług zapewniło jej stabilną pozycję na rynku.

Zielona Firma to dwukrotny laureat „Diamentów Forbesa” – za lata 2022 i 2023 – co oznacza, że należy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, o wysokim współczynniku wiarygodności i bezpieczeństwa biznesowego.

Zdobyty przez Zieloną Firmę tytuł „Instalatora Roku 2023” jest dowodem profesjonalizmu i jakości oraz potwierdzeniem zdobywanych przez wiele lat umiejętności, a to najważniejsze dla bezpieczeństwa Twojej instalacji.

 

artykuł sponsorowany