Nowości od Beny: mikroinwerter dla instalacji balkonowych i Beny Cloud

Nowości od Beny: mikroinwerter dla instalacji balkonowych i Beny Cloud

Beny, dostawca rozwiązań w zakresie energii odnawialnej, wprowadził na rynek europejski rozwiązanie w zakresie energii inteligentnego domu. Rozwiązanie integruje inteligentny system zarządzania energią, mikroinwertery, system DLB i stację ładującą, tworząc inteligentny i połączony dom.

Beny Cloud

Beny Cloud zapewnia inteligentne monitorowanie i obsługę, oferując monitorowanie w czasie rzeczywistym, precyzyjne powiadomienia push, inteligentne alerty, zdalne sterowanie i możliwości aktualizacji.

Dzięki Beny Cloud użytkownicy mogą monitorować stan operacyjny urządzeń inwerterowych, automatycznie obliczać wytwarzanie energii i wydajność oraz wykrywać wadliwe elementy instalacji w celu konserwacji na miejscu. System Beny Cloud jest zbudowany na bezpiecznej, niezawodnej i przyjaznej dla użytkownika platformie przetwarzania w chmurze.

Mikroinwerter BYM600W

Mikroinwerter BYM600W jest idealny do europejskich projektów balkonowych ze względu na wyjątkową wydajność. Dzięki maksymalnemu prądowi wejściowemu 18 A i stosunku DC:AC do 1,5x, jest idealny dla właścicieli domów poszukujących najnowszych energooszczędnych technologii.

Oryginalne optymalizatory wzmacniają efekty równoległe, a kluczowe komponenty mikroinwertera są zaprojektowane tak, aby wytrzymywały wysokie temperatury powyżej 105℃. Rdzeń układu sterującego jest odpowiednikiem dla branży motoryzacyjnej, zapewniając pełną wydajność nawet w temperaturach od 50℃ do 55℃ i może nadal osiągnąć 60% wydajności przy 70℃. Produkt przeszedł rygorystyczne testy starzenia i niezawodności. Mikroinwerter jest objęty maksymalną gwarancją 25 lat.

System DLB

Innowacyjne, zintegrowane rozwiązanie firmy Beny łączy fotowoltaikę, magazynowanie energii i ładowanie, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na domowe stacje ładowania ze względu na rosnącą popularność nowych pojazdów napędzanych energią.

Urządzenie DLB jest kompatybilne z dowolnym falownikiem fotowoltaicznym i domowymi magazynami energii dostępnymi na rynku. Dzięki integracji systemów fotowoltaicznych i magazynowania energii rozwiązanie Beny oferuje liczne korzyści, w tym oszczędności kosztów i niezawodność. Ponieważ technologia PV+ESS jest stale ulepszana, prawdopodobne jest, że coraz więcej domów i firm zdecyduje się na takie rozwiązanie.

Podsumowując, inteligentne rozwiązanie Beny dla całego domu to innowacyjna i wszechstronna opcja dla tych, którzy chcą zainwestować w niezawodne i zrównoważone źródło energii dla swoich domów lub firm. Kompatybilność urządzenia DLB z szeroką gamą falowników i akumulatorów sprawia, że ​​jest to elastyczne i ekonomiczne rozwiązanie do różnych zastosowań.

O BENY New Energy

BENY New Energy oferuje pełną gamę rozwiązań z zakresu fotowoltaiki, magazynowania energii i systemów ładowania samochodów elektrycznych. Zaspokajamy Twoje potrzeby dzięki naszej długiej gwarancji, wsparciu technicznemu i innym usługom, które tworzą wartość dodaną.

 

artykuł sponsorowany