System magazynowania energii Sofar w nowej promocji Corab

System magazynowania energii Sofar w nowej promocji Corab
Corab

System inteligentnego magazynowania energii Sofar oferowany w konkurencyjnej cenie to propozycja firmy Corab dla wszystkich prosumentów i instalatorów fotowoltaiki. Promocja pozwala w prosty sposób zagwarantować sobie bezpieczeństwo zasilania i pracy, a na proponowane produkty można uzyskać dofinansowanie z programu Mój Prąd 5.0.

Instalacje fotowoltaiczne stanowią doskonały sposób na pozyskiwanie darmowej energii ze słońca, ale mają jedną wadę – w nocy przestają produkować prąd. Magazyny energii są zaś tymi urządzeniami, które pozwalają bezpiecznie przechować energię wytworzoną w ciągu dnia i korzystać z niej o dowolnej porze. Działając w ten sposób odciążają sieć i chronią dom lub zakład produkcyjny przed niespodziewanymi przerwami w dostawie energii, tym samym podnosząc opłacalność fotowoltaiki. Można je wielokrotnie ładować i rozładowywać.

Dzięki swojej użyteczności magazyny energii stają się niezbędnym elementem instalacji PV, a zainteresowanie nimi na rynku stale rośnie. Dodatkowo najnowsza edycja rządowego programu Mój Prąd oferuje dopłatę do zakupu magazynu energii elektrycznej sięgającą nawet 16 000 zł.

Oferta Corab to dostępny w konkurencyjnej cenie system magazynowania energii Sofar, na który składa się magazyn energii Sofar BTS i falowniki hybrydowe o mocy 5-10 kW. Elastyczna pojemność systemu pozwala uzyskać od 5 do 20 kWh dzięki 1-4 modułom bateryjnym BTS 5K, z których każdy ma optymalizację DC/DC. Modułowa i zintegrowana konstrukcja gwarantuje łatwy transport oraz instalację, a włączenie i wyłączenie odbywa się za pomocą jednego przycisku. Moduł Sofar doskonale nadaje się do instalacji on i off grid.

Akumulator Sofar wykazuje niskie zużycie własne w trybie uśpienia, a ponadto jest zaprojektowany specjalnie dla falowników hybrydowych tej samego producenta.

System magazynowania energii Sofar podwyższa poziom autokonsumpcji darmowej energii z instalacji OZE. Instalując produkty z oferty Corab można łatwo zapewnić sobie niezależność energetyczną i zabezpieczyć się przed awariami sieci. Promocja już trwa.

Zobacz produkty Sofar w promocji Corab >>  

 

artykuł sponsorowany