Falowniki Sungrow z pakietem korzyści od teraz w ofercie Energynat Trade

Falowniki Sungrow z pakietem korzyści od teraz w ofercie Energynat Trade

Energynat, jeden z czołowych importerów rozwiązań i urządzeń PV w Polsce, został autoryzowanym dystrybutorem marki Sungrow w Polsce.

Energynat (www.energynat.trade), który konsekwentnie umacnia swoją pozycję w czołówce polskich i europejskich dystrybutorów z branży PV, poszerza portfolio oferowanych produktów o sprawdzone i niezawodne inwertery łańcuchowe, hybrydowe i magazyny energii marki Sungrow – światowego lidera innowacyjności w energetyce słonecznej.

Sungrow to marka, której nie trzeba przedstawiać europejskim instalatorom. Falowniki tej firmy są dziś jednymi z najczęściej wybieranych a jej urządzenia o łącznej mocy ponad 340 GW można znaleźć w blisko 150 państwach na świecie. Trudno o lepszą rekomendację. Wysoka jakość inwerterów, kultura pracy a także potwierdzona jakość, sprawiają, że falowniki Sungrow już dawno zyskały uznanie także na wymagającym polskim rynku, szczególnie w segmencie C&I oraz instalacji farmowych.

W ofercie Energynat dostępny jest już cały asortyment urządzeń firmy Sungrow, w tym falowniki łańcuchowe w zakresie mocy 2–20 kW oraz hybrydowe od 5 do 10 kW wraz z magazynami energii o pojemności od 9,6 do 25,6 KWh, które doskonale sprawdzają się przy małych i średnich instalacjach domowych. Projektom dachowych instalacji firmowych dystrybutor dedykuje specjalną ofertą na urządzenia Sungrow od 30 do 125 kW zaś dla projektów farm fotowoltaicznych duże inwertery serii HX o mocy od 125 do 350 kW.

To właśnie do wykonawców instalacji dla sektora B2B oraz firm EPC Energynat szczególnie kieruje dziś swoją ofertę w zakresie inwerterów komercyjnych i przemysłowych marki Sungrow. Energynat będzie oferował też swoim partnerom i ich klientom wartość dodaną w postaci unikalnego doradztwa i innowacyjnych narzędzi w obrocie energią połączonych m.in. z magazynami energii, umożliwiając dotarcie do znacznie szerszej grupy potencjalnych klientów.

Falowniki Sungrow od teraz w ofercie Energynat Trade

Na polskim rynku coraz więcej zamówień dostarczają przedsiębiorstwa, które inwestują we własne źródła energii. Instalacje dla biznesu, szczególnie te przemysłowe wymagają sprawdzonych, efektywnych i, co istotne, bezpiecznych rozwiązań nie tylko w zakresie modułów pv, ale także inwerterów fotowoltaicznych i systemów magazynowania energii, dopasowanych do aktualnych potrzeb odbiorców przemysłowych i komercyjnych – mówi Paweł Kozłowski, COO Energynat. – Chcemy być czołowym dostawcą komponentów dla tego segmentu rynku i to nie tylko w zakresie paneli fotowoltaicznych, ale także falowników, magazynów energii oraz narzędzi i systemów zarządzania w obrocie energią. Oferta Sungrow doskonale wpisuje się w naszą strategię biznesową, tym samym dopełniając portfolio produktowe Energynat Trade, które dziś, dzięki podpisanej umowie dystrybucyjnej z Sungrow, możemy adresować kompleksowo do wszystkich segmentów rynku – uzupełnia Paweł Kozłowski.

Cieszy nas fakt, że Energynat Sp. z o.o. staje się częścią sieci dystrybutorów Sungrow. Dzięki Energynat Trade mamy teraz po swojej stronie jedną z wiodących firm zajmujących się dystrybucją komponentów PV nie tylko w Polsce, ale i całej Europie. Stali klienci Energynat doceniają firmę szczególnie za partnerstwo i budowanie trwałych relacji biznesowych, co także jest bardzo istotne dla marki Sungrow. Wspólnie będziemy dostarczać realną wartość dodaną i wyróżniającą się jakość w każdym aspekcie – komentuje Adam Hrycz, Manager dystrybucji w Sungrow Polska.

Dostępność, krótkie terminy, Duże Rabaty na Megawaty i wartość dodana

Wraz z rozpoczynającą się oficjalną współpracą pomiędzy polską spółką i Sungrow, na klientów Energynat Trade czeka wiele szkoleń online oraz stacjonarnych, a także atrakcyjne promocje na zamówienia paletowe i kontenerowe, w tym sztandarowy program Energynat – Duże rabaty na megawaty, z którego znana jest marka.

Zapisz się na BEZPŁATNY webinar dla instalatorów

 

Falowniki Sungrow od teraz w ofercie Energynat Trade webinar

Jesteś instalatorem? Prowadzisz firmę instalacyjną lub dystrybucyjną? Interesują Cię nowoczesne rozwiązania firmy Sungrow? Dobrze się składa, bo już 22 czerwca o godz. 9:30 odbędzie się bezpłatny webinar poświęcony produktom i nowościom od Sungrow. To 2,5 godzinne szkolenie produktowo-techniczne realizowane w formule online poprowadzi Distribution Product Manager CEE w Sungrow EMEA – Pan Dawid Waligóra. Udział w szkoleniu pozwoli Ci na zdobycie kompleksowej wiedzy i pomoże w uzyskaniu przewagi sprzedażowej na rynku odnawialnych źródeł energii. Po skończonym webinarze uczestnicy otrzymają także specjalny 5% RABAT na zakup inwerterów Sungrow dostępnych od dziś w ofercie Energynat Trade. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy! Link do rejestracji Kliknij tutaj

O Energynat Trade

Energynat Trade (www.energynat.trade) to bezpośredni importer oraz autoryzowany dystrybutor wysokiej jakości komponentów fotowoltaicznych takich marek jak: SOFAR, Sungrow, SolarEdge Jinko Solar, Astronergy, Sunpower, Projoy Electric oraz Wallbox. Specjalizujemy się w dystrybucji hurtowej paneli i inwerterów. Od ręki realizujemy megawatowe zamówienia, zapewniając kompleksową logistykę i usługi magazynowe. Dzięki wieloletniej współpracy i zaufaniu, jakim darzą nas partnerzy i producenci, dostarczamy setki megawatów sprzętu rocznie, a nasi klienci mogą liczyć na stabilne dostawy na korzystnych warunkach.

Nasze hasło „Duże Rabaty na Megawaty” definiuje to, w czym jesteśmy najlepsi. Duże zamówienia na korzystnych warunkach. Posiadamy aż 4 centra dystrybucyjne – w Polsce i w Holandii – o łącznej powierzchni ponad 12 000 m2, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na dostępność od ręki oraz ekspresowe dostawy.

 

artykuł sponsorowany