Sharp wprowadza 25-letnią gwarancję na czarne moduły fotowoltaiczne

Sharp wprowadza 25-letnią gwarancję na czarne moduły fotowoltaiczne
Sharp Energy Solutions

Sharp Energy Solutions Europe wprowadza 25-letnią gwarancję na swoje czarne moduły fotowoltaiczne przeznaczone do instalacji na budynkach mieszkalnych, zapewniając ich niezawodność i wydajność przez wiele lat.

Sharp Energy Solutions Europe ma przyjemność ogłosić wprowadzenie rozszerzonej gwarancji na produkty z serii czarnych modułów do instalacji na budynkach mieszkalnych. Od dnia 1 czerwca 2023 r. nabywcy czarnych wersji monokrystalicznych modułów fotowoltaicznych PERC NU-JC410B i NU-JC415B skorzystają z bezprecedensowej w tej branży, 25-letniej gwarancji na produkt.

Moduły NU-JC410B i NU-JC415B zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o instalacjach dachowych na niewielką skalę na budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom nie przysparzają problemów podczas transportu, obsługi i instalacji. Czarne moduły to eleganckie rozwiązanie dla tych, którym zależy na estetyce systemów fotowoltaicznych.

Całkowicie czarny NU-JC410B ma imponującą moc 410 Wp i opiera się na technologii 108 półogniw (płytki M10 half-cut) i 10 szyn zbiorczych. Oferuje wydajność na poziomie 21,0%. Moduł NU-JC415B ma białą tylną warstwę, czarną ramę i wydajność na poziomie 21,25%. Oba moduły charakteryzuje wyjątkowa wydajność i niezawodność, dzięki czemu idealnie spełnią potrzeby budynków mieszkalnych i niewielkich budynków komercyjnych.

Firma Sharp Energy Solutions Europe rozumie, jak ważne jest zapewnienie klientom spokoju ducha i dlatego gwarancję na czarne moduły wydłużono do 25 lat; jest to propozycja nie mająca sobie równych w branży. Co więcej, gwarancja mocy zapewnia minimalny poziom wydajności na poziomie 85% nawet po 25 latach eksploatacji. Gwarancje te obowiązują w całej Unii Europejskiej i wielu innych krajach, a ich bieg rozpoczyna się z chwilą dostawy modułu do klienta końcowego.

Nowe, 25-letnie gwarancje na produkty są potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie klientom niezawodnych rozwiązań fotowoltaicznych wysokiej jakości. Wierzymy, że poza bezkonkurencyjną wydajnością, nasza linia czarnych modułów przeznaczonych do budynków mieszkalnych poprawi atrakcyjność wizualną każdej instalacji fotowoltaicznej – mówi Klaus Schäfer, kierownik działu wsparcia usług fotowoltaicznych w firmie SHARP Energy Solutions Europe.

Sharp Energy Solutions Europe pozostaje jedną z czołowych firm w branży fotowoltaicznej, nieustannie opracowując nowe, innowacyjne produkty w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby klientów indywidualnych i komercyjnych. Przedłużona gwarancja jest dowodem na zaangażowanie firmy w tworzenie trwałych, niezawodnych i wydajnych, czarnych modułów fotowoltaicznych.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić:

O Sharp Energy Solutions

Sharp to jeden z największych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie. Promuje wykorzystanie technologii fotowoltaicznych od 60 lat. W ofercie firmy znajdują się moduły zapewniające przyjazną środowisku produkcję energii. Do dziś firma Sharp dostarczyła na całym świecie ponad 50 milionów modułów fotowoltaicznych. Oferta Sharp obejmuje wydajne moduły fotowoltaiczne przeznaczone do instalacji na budynkach mieszkalnych i komercyjnych, a także w systemach niezależnych. Współpracując z partnerami z zaawansowanych sektorów technologicznych obejmujących przemysł lotniczy, astronautyczny i elektromobilny, Sharp bez przerwy potwierdza swoją innowacyjność, oferując nowe zastosowania systemów fotowoltaicznych. Sharp pozostaje aktywny jako producent, dostawca i konstruktor uczestniczący w przedsięwzięciach biznesowych na całym świecie, współpracując z partnerami z branży PV. Sharp zabiega i otrzymuje prawo do uczestnictwa w projektach na różnych etapach, a także oferuje partnerom bezpośredni dostęp do zasobów produkcyjnych i opcji finansowania.

 

artykuł sponsorowany