Skompletuj zestaw Corab Encor z rabatem nawet 7%!

Skompletuj zestaw Corab Encor z rabatem nawet 7%!
Corab

Rabat w wysokości od 5 do nawet 7% przy zakupie w sklepie on-line pełnego systemu fotowoltaicznego Encor – to warunki nowej promocji polskiego lidera rynku PV, firmy Corab. Z atrakcyjnej zniżki na zestaw falowników sieciowych lub hybrydowych, modułów, konstrukcji i magazynu energii, przeznaczonych głównie do instalacji na domach jednorodzinnych, można korzystać już dziś.

Promocja na cenione przez projektantów i instalatorów produkty z rodziny Corab Encor dostępna jest w dwóch wariantach, które wpływają na wysokość otrzymanego rabatu:

panel fotowoltaiczny Corab Encor

  • Wariant 2 zawiera falowniki sieciowe lub hybrydowe (dostępne na stronie promocji), moduły (dowolne modele 410 W), konstrukcję (o wartości ponad 1000 zł netto) oraz dodatkowo magazyn energii. Wybierający ten zestaw dla fotowoltaiki mogą liczyć na rabat w wysokości 7%.

falownik fotowoltaiczny Corab Encor

Wszystkie oferowane urządzenia dostarcza producent z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i ugruntowaną pozycją lidera w branży OZE. Falowniki, moduły, konstrukcje i magazyny energii z rodziny Encor są ze sobą w pełni kompatybilne. W celu uzyskania rabatu należy wybrać cały zestaw urządzeń występujących w danym wariancie.

Niższa cena naliczana będzie tylko dla produktów uczestniczących w promocji. Rabaty towarzyszą wyłącznie zamówieniom dokonywanym w sklepie internetowym.

Warto dodać, że każdy instalator i użytkownik rozwiązań Corab Encor może w pełni kontrolować poziom produkcji i zużycia energii przy pomocy specjalnie zaprojektowanej aplikacji Corab One. Aplikacja pozwala od ręki podejrzeć najważniejsze parametry instalacji oraz obserwować na bieżąco poziom generowanych oszczędności.

Produkty oferowane w promocji Encor 5 i 7% dają możliwość uzyskania dofinansowania w ramach programu Mój Prąd 5.0.

Dowiedz się więcej o promocji oraz innych atrakcyjnych ofertach przygotowanych przez firmę Corab.

 

artykuł sponsorowany