GoodWe wydłuża gwarancję na falowniki hybrydowe i zaprasza na webinar

GoodWe wydłuża gwarancję na falowniki hybrydowe i zaprasza na webinar

Firma GoodWe – lider w produkcji falowników hybrydowych i magazynów energii – rozpoczęła bezpłatne przedłużanie gwarancji dla domowych systemów magazynowania energii zainstalowanych na terenie UE do 14 listopada 2023 roku.

W ramach nowej promocji, klienci GoodWe mają możliwość bezpłatnego wydłużenia gwarancji na falowniki hybrydowe i magazyny energii do 10 lat, pod warunkiem spełnienia określonych kryteriów.

GoodWe niezwykle ceni zaangażowanie instalatorów, którzy przyjmują i wspierają innowacyjne rozwiązania firmy. Jako wyraz wdzięczności, promocja dotycząca 10-letniej gwarancji jest ekskluzywnie oferowana członkom programu lojalnościowego dla instalatorów, GoodWe PLUS+.

Masz pytania? – dołącz do webinaru!

Szkolenie GoodWe: 10 lat gwarancji na falowniki hybrydowe i magazyny energii

Szkolenie GoodWe: 10 lat gwarancji na falowniki hybrydowe i magazyny energii. Montaż i konfiguracja. Kiedy? 6 lipca, 2023, godz.  08:00 (online)

Formularz rejestracji: zarejestruj się już dziś

Zapraszamy na handlowo-techniczne szkolenie GoodWe na temat falowników hybrydowych i magazynów energii. Dzięki doświadczeniu naszych ekspertów będziesz miał możliwość zgłębienia tematu i zdobycia cennych informacji na temat najlepszych praktyk, rozwiązań technicznych oraz optymalnych strategii montażu i konfiguracji rozwiązań GoodWe. Podczas webinaru zostanie przedstawiona wyjątkowa promocja, która umożliwia bezpłatne wydłużenie gwarancji na falowniki hybrydowe i magazyny energii GoodWe do 10 lat. To niezwykła okazja, która pozwoli Twoim klientom cieszyć się długoterminowym zabezpieczeniem instalacji fotowoltaicznej.

Eco Smart Home – nowa jakość zarządzania energią w domu

GoodWe oferuje szeroką gamę produktów do magazynowania energii, w tym jednofazowe i trójfazowe hybrydowe falowniki, a także magazyny energii wysoko- i niskonapięciowe. Urządzenia GoodWe są znane ze swojej niezawodności, wydajności i inteligentnych funkcji, które umożliwiają zdalne monitorowanie i kontrolę. GoodWe angażuje się w promowanie zrównoważonej energii i napędzanie przejścia na czystą energię. W 2020 roku firma zdobyła tytuł lidera w produkcji falowników hybrydowych, a rok później wprowadziła na rynek swój pierwszy magazyn energii. Teraz, GoodWe prezentuje swoje kompleksowe portfolio do zarządzania energią w gospodarstwach domowych, umożliwiając swoim klientom pełne wsparcie i obsługę w jednym miejscu.

 

Eco Smart Home rozwiązanie do zarządzania i magazynowania energii w domu
Eco Smart Home

Eco Smart Home to inteligentne i kompleksowe rozwiązanie do zarządzania i magazynowania energii w domu. W jednym systemie występuje pięć kluczowych elementów: falownik hybrydowy, licznik energii, magazyn energii, ładowarka do samochodów elektrycznych oraz aplikacja pozwalająca na monitorowanie i zarządzanie – wszystko to od jednego producenta. To systemowe rozwiązanie umożliwia szybszy i łatwiejszy montaż dzięki kompatybilności wszystkich komponentów, a także znacznie usprawnia proces obsługi klienta.

 

Seria ET PLUS (16A) – 3-fazowy falownik hybrydowy o mocy 5-10kW, optymalizujący poziom autokonsumpcji energii w gospodarstwach domowych.

  • Wszystko w zestawie (licznik, przekładniki)
  • Szeroka lista kompatybilnych akumulatorów
  • Bezprzerwowe zasilanie z przełączaniem w standardzie UPS <10ms
  • 100% niesymetrycznego oddawania energii na fazy
  • Styk bezpotencjałowy do zasilania urządzeń zewnętrznych
  • Stopień ochrony IP66
  • Chłodzenie pasywne – cicha praca i dłuższa żywotność

 

 


Seria Lynx Home F PLUS
– wysokonapięciowy magazyn energii o pojemności od 6,6kWh do 16,4kWh z niezawodną technologią ogniw LFP i normą bezpieczeństwa VDE 2510-50. Idealne rozwiązanie do inteligentnego zarządzania energią i zabezpieczenia zasilania awaryjnego w domowych instalacjach fotowoltaicznych.

 

 

 

 

Seria HCA – ładowarka EV typu AC Wallbox, o mocy 22kW, 11kW lub 7kW, która pozwala na ładowanie samochodów elektrycznych energią słoneczną, co jest ekologicznym i bardziej ekonomicznym rozwiązaniem dla transportu.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z wsparciem technicznym GoodWe pod nr tel.: +48 81 884 20 51.

Informacje o GoodWe

GoodWe jest wiodącym na świecie producentem falowników PV i dostawcą rozwiązań do magazynowania energii notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju (Kod giełdowy: 688390). Firma zatrudnia ponad 4600 pracowników na całym świecie i ma na swoim koncie ponad 52GW instalacji w ponad 100 krajach i regionach. GoodWe oferuje szeroką gamę produktów i rozwiązań dostosowanych do domowych, komercyjnych i przemysłowych systemów PV na skalę użytkową. W 2021 roku firma GoodWe została uznana przez Wood Mackenzie za jednego z trzech największych dostawców falowników hybrydowych na świecie. Więcej informacji można znaleźć na stronie pl.goodwe.com

 

artykuł sponsorowany