JinkoSolar z tytułem „Overall Highest Achiever” w raporcie PV Module Index

JinkoSolar z tytułem „Overall Highest Achiever” w raporcie PV Module Index
Fot. Energynat

JinkoSolar, jeden z największych i najbardziej innowacyjnych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie czwarty rok z rzędu uzyskał tytuł „Overall Highest Achiever” za 2023 r. w raporcie PV Module Index Report (PVMI) opublikowanym przez Renewable Energy Testing Center (RETC).

Raport PVMI publikowany co roku przez RETC czerpie dane z rygorystycznych i zaawansowanych testów przeprowadzanych przez 12 miesięcy na modułach fotowoltaicznych. Tytuł „Overall Highest Achiever” to najwyższe wyróżnienie przyznawane producentom paneli PV, którzy uzyskali najlepsze wyniki pod względem wszystkich trzech badanych obszarów: niezawodności, wydajności i jakości.

Jesteśmy dumni, że uzyskaliśmy tytuł „Overall Highest Achiever” od RETC, zaufanego laboratorium zewnętrznego. To wyróżnienie daje klientom pewność, że kupują najlepsze w swojej klasie, niezawodne i trwałe moduły – powiedział Nigel Cockroft, dyrektor generalny JinkoSolar. Nasze stałe inwestowanie w badania i rozwój przez wiele ostatnich lat doprowadziły do osiągnięcia przez nas ugruntowanej pozycji lidera w zakresie tych produktów – dodał.

 

Fot. Energynat

Czwarty rok z rzędu, co jest wyjątkowym osiągnięciem, firma JinkoSolar uzyskała tytuł „Overall Highest Achiever”. Wyróżnienie to jest wyrazem zaangażowania JinkoSolar w innowacje, jakość produktów i niezawodność, a także dowodem na to, że moduły JinkoSolar pomagają inwestorom zapewnić najwyższy zwrot z inwestycji w OZE – powiedział Cherif Kedir, prezes i dyrektor generalny RETC.

Osiągnięcie skomentował również Paweł Kozłowski, COO Energynat, autoryzowanego importera i dystrybutora marki JinkoSolar w Polsce i Europie:

W Energynat stawiamy wyłącznie na najlepsze marki gwarantujące jakość, innowacyjne technologie i stabilne dostawy. Właśnie taką marką jest JinkoSolar, którą mamy w naszym portfolio od ponad trzech lat. Popularyzacja technologii ogniw typu N, której JinkoSolar jest pionierem, oraz kolejne rekordy efektywności osiągane przez produkty tej firmy, sprawiają, że wysokie miejsce w rankingu RETC jest już normą dla tego producenta.

Osiągnięcie JinkoSolar jest dla nas i naszych klientów kolejnym potwierdzeniem, że komponenty fotowoltaiczne, które oferujemy i do których zachęcamy naszych klientów, są najwyższej jakości, a to właśnie jakość i zadowolenie klientów od zawsze są dla nas najważniejsze – podsumowuje Paweł Kozłowski.

Pełna oferta modułów JinkoSolar w zawsze najlepszych cenach, dostępna jest na stronie oficjalnego importera i dystrybutora  JinkoSolar w Polsce – firmy Energynat Trade TUTAJ.

 

 

artykuł sponsorowany