DAS Solar na liście BloombergNEF Tier 1 z wysokiej jakości modułami typu N

DAS Solar na liście BloombergNEF Tier 1 z wysokiej jakości modułami typu N
Fot. DAS Solar

DAS Solar, jako lider w technologii ogniw typu N, znalazł się na liście Tier 1 producentów modułów fotowoltaicznych według BloombergNEF (BNEF) na trzeci kwartał 2023 roku, dzięki doskonale wydajnym produktom z serii N, wysokiej jakości i znakomitej bankowalności.

BNEF jest wiodącym dostawcą badań strategicznych obejmującym światowe rynki towarów i przełomowe technologie napędzające przejście na gospodarkę niskoemisyjną. Ranking producentów modułów fotowoltaicznych opracowany przez BNEF jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych, wiarygodnych i rygorystycznych systemów oceny w branży na świecie. Uważany jest za uczciwy, obiektywny i wysoce wiarygodny autorytatywny punkt odniesienia dla branży, cieszący się szerokim uznaniem międzynarodowych instytucji finansowych.

Jako wiodąca marka w technologii ogniw typu N, DAS Solar jako pierwszy w Chinach uruchomił linię produkcyjną ogniw TOPCon na skalę gigawatową. Obecnie, ogniwa w technologii TOPCon 3.0 plus od DAS Solar są w fazie masowej produkcji, wykorzystując technologie i-SE, ut-PolySi oraz mt-Pass.

Efektywność ogniw fotowoltaicznych osiągnęła imponującą wartość do 26,24 proc. w warunkach laboratoryjnych, ustanawiając światowy rekord dla napięcia obwodu otwartego na poziomie 730 mV. Najnowsze moduły z serii N-type 3.0 osiągają maksymalną moc 640 W, a efektywność konwersji modułu sięga nawet 23 proc. Bazując na badaniach rynku i analizie trendów, DAS Solar strategicznie podąża również pięcioma innowacyjnymi ścieżkami technologicznymi: TOPCon 4.0, TBC, CSPC, TSiP i SFOS, rozwijając stale ogniwa słoneczne nowej generacji.

 

DAS Solar

W obliczu rosnących możliwości światowej branży fotowoltaicznej, firma DAS Solar, założona zaledwie pięć lat temu, aktywnie kształtuje globalizację strategii rozwoju, dostarczając użytkownikom na całym świecie produkty typu N o wysokiej wydajności i efektywności oraz kompleksowe rozwiązania systemowe PV.

W tym roku DAS Solar założyło filie w Niemczech i Australii, rozszerzając swoje operacje biznesowe na teren Europy, Oceanii i innych pobliskich regionów, poszerzając swoją obecność na skalę światową na ponad 60 krajów i regionów. Aby sprostać potrzebom globalnych konsumentów w różnych sytuacjach, DAS Solar deklaruje, że będzie kontynuować oferowanie innowacyjnych produktów i technologii typu N.

 

artykuł sponsorowany