Wirtualny spacer po realnej farmie fotowoltaicznej – Budmat Systemy PV

Wirtualny spacer po realnej farmie fotowoltaicznej - Budmat Systemy PV
Fot. Budmat

Za pomocą jednego kliknięcia przenieś się na największe, zrealizowane w Europie Środkowej elektrownie fotowoltaiczne!

Jako pierwsi w branży udostępniamy narzędzie, które pozwoli Ci zobaczyć z bliska wybrane projekty PV, na które dostarczyliśmy konstrukcje wsporcze.

Budmat Systemy PV kompleksowo projektuje, produkuje i dostarcza swoim klientom najwyższej jakości konstrukcje wsporcze do modułów fotowoltaicznych. Specjalizujemy się w konstrukcjach gruntowych i projektach wielkoskalowych. Teraz wybrane z tych rozwiązań możesz poznać niemal namacalnie, nie odchodząc nawet od własnego biurka – w formie wirtualnego spaceru.

Nasza aplikacja to nie tylko możliwość zapoznania się z rozwiązaniami technicznymi dla różnorodnych typów konstrukcji wsporczych oferowanych przez Budmat Systemy PV, ale także szansa na wizytę na największych farmach fotowoltaicznych w Polsce. Głównym elementem spaceru jest farma solarno-wiatrowa w Kleczewie “Solar & Wind”. To jeden z największych projektów OZE w Polsce i Europie Środkowej o mocy 193 MWp, a jego kręgosłup stanowią konstrukcje Budmat Systemy PV.

 

Warto wspomnieć, że w naszej ofercie znajdują się nie tylko konstrukcje wsporcze pokazane w aplikacji (w tym m.in. konstrukcje wschód-zachód), pełną ofertę znajdziesz na naszej stronie pvsystems.budmat.com.

Wirtualny spacer daje możliwość, aby naocznie przekonać się, w jaki sposób z sukcesem realizowane są największe projekty OZE!

Wirtualny spacer dostępny na stronie Budmat Systemy PV możesz rozpocząć TUTAJ. Oferujemy przejście przez 4 różne farmy fotowoltaiczne znajdujące się w miejscowościach: Bielice, Kleczew, Podlesie i Czepów. To ciekawe realizacje o różnej wielkości mocy zainstalowanej, różnych warunkach geologicznych i rodzajach wykorzystanych stołów montażowych konstrukcji wsporczych dla paneli fotowoltaicznych. Tu możesz sprawdzić, jakie kluczowe elementy składają się w gotową formę oraz jak to zostało zaprojektowane i wykonane w praktyce.

 

Budmat to konstrukcje wsporcze dla fotowoltaiki dopasowane do indywidualnych potrzeb

Nasza szeroka oferta konstrukcji wsporczych obejmuje m.in. konstrukcje mocowane w gruncie – konstrukcje wbijane i balastowe, różne kąty nachylenia i konfiguracje oraz różną liczbę paneli zależnie od wymagań dla danej lokalizacji. Dostarczamy konstrukcje jednopodporowe, dwupodporowe i trzypodporowe, a do każdego projektu podchodzimy indywidualne i tworzymy rozwiązania dedykowane, aby spełnić oczekiwania klienta.

Budmat Systemy PV – kompleksowe wsparcie inwestycji

 

Projektowanie: Nasz zespół ekspertów Budmat Systemy PV przygotuje dla inwestorów rozwiązanie „pod klucz” – indywidualny projekt konstrukcji wsporczej. Właściwa analiza posadowienia, próby terenowe, obliczenia statyczne, symulacje w tunelu aerodynamicznym oraz dostarczenie pełnej dokumentacji wymaganej przepisami, dają pewność udanej, dobrze zrealizowanej i bankowalnej inwestycji. Dzięki dostosowaniu projektu do konkretnych potrzeb inwestora i wykonawcy oraz specyficznych warunków inwestycji, zwiększymy efektywność montażu konstrukcji i obniżymy koszty realizacji. Konstrukcje Budmat Systemy PV są certyfikowane m.in. przez Instytut Techniki Budowlanej oraz TÜV Rheinland.

 

Produkcja: Konstrukcje wsporcze do farm fotowoltaicznych powstają w 100 proc. w naszych fabrykach na terenie Polski, na bardzo wydajnych i zaawansowanych technicznie liniach produkcyjnych z najlepszej jakości stali z powłoką Magnelis®, zapewniającą wieloletnią ochronę przed korozją. Tę cechę potwierdzono certyfikatami zewnętrznych laboratoriów oraz wieloma projektami instalacji PV zrealizowanymi na całym świecie, również w bardzo trudnych warunkach posadowienia i eksploatacji. Tym samym dostarczamy na rynek najwyższej jakości produkt. Nasze konstrukcje można również zakupić z „certyfikatem zielonej stali”, co oznacza zmniejszoną emisję CO2 podczas produkcji.

 

Dostawa: Razem z wykonawcą, opracowujemy harmonogram dostaw, a gotowe elementy konstrukcji dostarczamy na budowę zawsze na czas, własnym transportem. Nasza flota liczy ponad 300 pojazdów ciężarowych, doświadczonych w dostawach bezpośrednio na miejsce budowy elektrowni fotowoltaicznych.

 

Wsparcie: Nie zostawiamy klienta sam na sam z projektem! Zapewniamy kompleksową pomoc techniczną na etapach projektowania, realizacji montażu konstrukcji oraz w okresie użytkowania. Dzięki naszemu doświadczeniu unikniesz błędów na poszczególnych etapach inwestycji, przyspieszając realizację i redukując koszty inwestycji.

Wybierz Budmat Systemy PV i zainwestuj w przyszłość. Od ponad 30 lat jesteśmy producentem materiałów budowlanych i konstrukcyjnych ze stali, a dziś liderem rynku m.in. w konstrukcjach wsporczych dla naziemnych systemów fotowoltaicznych. W 2024 r. po uruchomieniu produkcji w naszym nowym zakładzie o powierzchni 40.000 m2, nasze moce produkcyjne osiągną 3 GWp konstrukcji wsporczych rocznie, a nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji Twojego projektu.

Budmat Systemy PV – follow the sun with us!

 

artykuł sponsorowany