Energy Day – wyjątkowe wydarzenie dla instalatorów

Energy Day - wyjątkowe wydarzenie dla instalatorów

GoodWe ma przyjemność zaprosić na „Energy Day” – wyjątkowe wydarzenie, które dostarczy niezwykłej wartości dla instalatorów, przedstawicieli handlowych oraz ekspertów z branży energii słonecznej. Wydarzenie to nie tylko dostarczy uczestnikom konkretnej, merytorycznej wiedzy, ale także wyposaży ich w skuteczne narzędzia handlowe oraz perspektywy niezbędne do skutecznego funkcjonowania w dynamicznie ewoluującym rynku fotowoltaicznym w Polsce.

Termin: 10 października 2023, godz. 08:30-16:00

Lokalizacja: Kraków, ul. Dąbska 5, hotel DoubleTree by Hilton, sala „Warszawa I”

Organizator: GoodWe

Partnerzy: BayWa r.e. Solar Systems, LONGI Solar, novotegra

Patronat: GLOBENERGIA

Wydarzenie skoncentruje się na prezentacji najnowszych osiągnięć technologicznych w dziedzinie fotowoltaiki, ukazując propozycje wiodących producentów oraz analizując aktualne trendy branżowe.

Ponadto, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w dyskusjach merytorycznych dotyczących obecnej sytuacji oraz potencjalnych kierunków rozwoju rynku PV w Polsce. Podczas praktycznych warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak przekształcić się z zwykłego sprzedawcy w rzetelnego doradcę dla klienta, potwierdzając to konkretnymi danymi, które wykażą opłacalność inwestycji w magazyn energii przy obecnych cenach prądu oraz dostępnych dotacjach.

Najważniejsze punkty programu to:

 • Prezentacje nowości czołowych producentów w branży energii słonecznej.
 • Praktyczne warsztaty “Od Handlowca do Doradcy: instalacja PV z magazynem energii – klucz do opłacalnej inwestycji. Jak przekonać Klienta? ”
 • Omówienie aktualnej sytuacji i potencjalnych kierunków rozwoju fotowoltaiki w Polsce, w tym nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań..
 • Możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów w branży.
 • Sesje pytań i odpowiedzi z udziałem ekspertów.

Rejestracja jest otwarta, a liczba miejsc jest ograniczona. Aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować się na „Energy Day”, prosimy odwiedzić stronę internetową wydarzenia.

Wstęp wolny, link do rejestracji tutaj.

Prelegenci:

 • Bartłomiej Świderek – wiceprezes, GLOBENERGIA
 • Grzegorz Burek – redaktor naczelny, GLOBENERGIA
 • Anna Będkowska – redaktor prowadzący, GLOBENERGIA
 • Maciej Borowiak – CEO Brewa, Prezes Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej Polska PV
 • Cezary Wawrzos – Technical Sales Manager, GoodWe
 • Daniel Moczulski – Senior Account Manager, LONGI Solar
 • Bartosz Kica – Product Owner novotegra, BayWa r.e. Solar Systems
 • Bartosz Tomala – Technical Consultant novotegra, BayWa r.e. Solar Systems
 • Marcela Wicher – Head of Sales, BayWa r.e. Solar Systems

Agenda:

08:30 – 09:00 Rejestracja i śniadanie powitalne
09:00 – 09:15 Powitanie i wprowadzenie
09:15-10:45 Prezentacje nowości od Partnerów: GoodWe, LONGI Solar, novotegra
10:45 – 11:00 Przerwa na kawę
11:00-13:00 Panel eskpertów. Dyskusja moderowana przez GLOBENERGIA: GoodWe, LONGI Solar, novotegra, BayWa r.e. Solar Systems
13:00-14:00 Lunch
14:00-16:00 Praktyczne warsztaty:„Od Handlowca do Doradcy: Instalacja PV z magazynem energii – klucz do opłacalnej inwestycji. Jak przekonać Klienta?”

16:00 Zakończenie i rozdanie certyfikatów uczestnictwa

Grupa docelowa: instalatorzy, przedstawiciele handlowi, projektanci instalacji fotowoltaicznych

Cel: Dostarczenie uczestnikom konkretnych narzędzi handlowych, wiedzy merytorycznej i perspektyw, które pozwolą im na rozwój i skuteczne działanie w obliczu zmieniającego się rynku PV w Polsce.

GoodWe jest wiodącym na świecie producentem falowników fotowoltaicznych i dostawcą inteligentnych rozwiązań energetycznych notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju. Firma zatrudnia ponad 4600 pracowników na całym świecie i ma na swoim koncie ponad 52 GW instalacji w ponad 100 krajach. GoodWe oferuje szeroką gamę niezawodnych, innowacyjnych i wydajnych produktów fotowoltaicznych, które są dostosowane do różnych zastosowań – od instalacji domowych po projekty komercyjne i wielkoskalowe. W 2021 roku firma GoodWe została uznana przez Wood Mackenzie za jednego z trzech największych dostawców falowników hybrydowych na świecie. Instytut Energii Odnawialnej w swoim raporcie 2023 uplasował GoodWe w pierwszej trójce najczęściej wybieranych falowników w Polsce. Więcej informacji na stronie: pl.goodwe.com

 

artykuł sponsorowany