Sprawdź, dlaczego warto odwiedzić stoisko Solfinity na SolarEnergy Expo

Sprawdź, dlaczego warto odwiedzić stoisko Solfinity na SolarEnergy Expo
Fot. Solfinity

Już we wtorek 16. stycznia rusza jedno z najważniejszych wydarzeń OZE w Polsce – SolarEnergy Expo w PTAK Warsaw EXPO. Jeśli wybierasz się na targi, koniecznie odwiedź stoisko Solfinity F3.17, na którym będziesz mieć okazję zobaczenia najnowszych technologii PV i ESS, skonsultowania kwestii technicznych i merytorycznych ze specjalistami, wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach, zgarnięcia zniżek do sklepu Solfinity czy wygrania palety modułów SunLink PV N-type.

Odwiedź stoisko Solfinity, na którym będą czekali na Ciebie eksperci Solfinity, topowe rozwiązania PV i magazynowania energii, bezpłatne szkolenia i nagrody. Na stoisku F3.17 przy filiżance świeżo palonej kawy będziesz mógł omówić wszystkie nurtujące Cię kwestie związane z technologią, trendami rynkowym czy aspektami legislacyjnymi. Solfinity zaprezentuje nowe obszary inwestycji w OZE dla biznesu, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, samorządów, JST czy wielkoskalowych projektów.

W strefie produktowej stoiska odwiedzający na własne oczy będą mogli przekonać się, jak prezentują się moduły Sunlink, AIKO, Trina Solar czy TW Solar. Nie zabraknie też inwerterów, rozwiązań hybrydowych i magazynów energii marek Kehua, Hypontech, Sofar i Pylontech. Pełną ofertę producentów poznasz na stoisku.

Zgarnij rabaty i nagrody

Oprócz spotkania ekspertów i poznania najlepszych urządzeń z oferty Solfinity, odwiedzający będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą gwarantowaną są rabaty do sklepu dystrybutora na wybrane produkty nawet do -20 proc. Natomiast nagrodą główną jest paleta modułów SunLink PV n-type. Za pozostałe miejsca na podium na zwycięzców czekają bezprzewodowe głośniki i szybkie ładowarki AIKO. Aby wziąć udział w konkursie Solfinity, wystarczy zeskanować kod QR, wypełnić ankietę i przesłać fotografię wykonaną na stoisku organizatora konkursu. Wyniki będą dostępne na fanpage’u Solfinity na portalu społecznościowym Facebook 22 lutego.

 

Solfinity. Zniżka 20 proc. na moduły SunLink PV

Weź udział w bezpłatnych szkoleniach Solacademy

SolarEnergy Expo to także szansa na zdobycie nowej wiedzy! Eksperci Solfinity przez trzy dni będą prowadzić bezpłatne szkolenia, wyselekcjonowane z oferty Solacademy. Zapisy dostępne są na stronie szkoleń, jednak aby wziąć w nich udział, można również przyjść bezpośrednio na stoisko o godzinach podanych poniżej. Każdego dnia targów szkolenia będą odbywały się zgodnie z harmonogramem:

  • 10:00 – 10:20 Magazyny energii w przyszłej taryfie godzinowej – symulacje na urządzeniach marki Kehua Tech
  • 10:40 – 11:00 Zestaw iStoragE– bezpieczeństwo energetyczne w domu Twojego klienta
  • 11:20 – 11:40 Przegląd magazynów energii w ofercie Solfinity
  • 12:00 – 12:20 Dofinasowania i finansowania OZE dla wspólnot i firm
  • 12:40 – 13:00 Falowniki hybrydowe jako rozszerzenie istniejącej instalacji PV o magazyn energii
  • 13:20 – 13:40 Moduły fotowoltaiczne AIKO o najwyższej sprawności – poznaj nowego producenta w ofercie Solfinity

<<<Już teraz zarezerwuj miejsce na szkoleniu!>>>

Specjalistów Solfinity będzie można usłyszeć także podczas konferencji PIME Storage Energy Summit 2024. 16 stycznia Krzysztof Bukała, Product Manager ds. magazynów energii poprowadzi panel dotyczący finansowania inwestycji w magazyny energii i OZE, w którym weźmie udział Artur Wojtysiak (ekspert Solfinity) oraz przedstawiciele banków BGK, BOŚ, Santander-Leasing oraz NFOŚiGW.

 

Solfinity – materiał sponsorowany