APsystems zaprezentuje najnowsze innowacje solarne na targach Intersolar Europe 2024

APsystems zaprezentuje najnowsze innowacje solarne na targach Intersolar Europe 2024
Fot. APsystems

APsystems zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania solarne na targach Intersolar Europe 2024, które odbędą się w Monachium w dniach od 19 do 21 czerwca. Odwiedź nas na stoisku B3.560, gdzie przedstawimy najnowsze osiągnięcia APsystems w technologii energii słonecznej i nawiążemy kontakt z profesjonalistami z branży.

Z niecierpliwością czekamy, aby przedstawić Państwu nasze innowacje na targach Intersolar Europe 2024! Odkryj nową hybrydową serię EZ1, która jest dedykowana dla domowych instalacji balkonowych typu DIY (Do It Yourself). Dowiedz się więcej o naszej potężnej, jednofazowej serii mikroinwerterów DS3 oraz wydajnej, trójfazowej serii mikroinwerterów QT2.

Mikroinwerter APsystems
Fot. APsystems

Kolejnym punktem programu naszej wystawy jest seria produktów APstorage (serie ELS oraz ELT), oferująca szereg rozwiązań do magazynowania energii zarówno dla potrzeb domowych, jak i dla zastosowań przemysłowych oraz komercyjnych.

Magazyn energii APstorage APsystems
Fot. APsystems

 

W ramach prezentacji serii EZ1 dla systemów balkonowych przedstawimy aplikację AP EasyPower, która zapewnia szybsze i łatwiejsze monitorowanie instalacji fotowoltaicznych.

Dzięki znaczącej aktualizacji AP EasyPower firma APsystems stworzyła doskonałe rozwiązanie, które ułatwia użytkownikom instalacji fotowoltaicznych monitorowanie swoich modułów fotowoltaicznych. W połączeniu z wbudowanymi funkcjami Wi-Fi i Bluetooth, EZ1 zapewnia dane dotyczące produkcji energii słonecznej w czasie rzeczywistym.

EZ1 nie wymaga żadnego dodatkowego urządzenia do zapewnienia komunikacji. Oszczędza to koszty i upraszcza instalację. Dzięki temu instalacje fotowoltaiczne można efektywnie serwisować i monitorować z odległości. System przekonuje do siebie użytkowników przede wszystkim szybkością i prostotą instalacji. Montaż zajmuje tylko kilka minut, a użytkownicy otrzymują dane w czasie rzeczywistym na swoim smartfonie w ciągu kilku sekund od podłączenia.

Pod hasłem „Connecting Solar Business” Intersolar Europe 2024 gromadzi międzynarodowych producentów, dostawców, dealerów, usługodawców, projektantów i deweloperów pod jednym dachem, oferując unikalne doświadczenie targowe. Spotkaj się z nami na naszym stoisku B3.560 i dowiedz się, jak nasze innowacje mogą wesprzeć Twoje projekty fotowoltaiczne. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Odwiedź stoisko APsystems, zostaw swoją wizytówkę i zdobądź szansę na wygranie oryginalnego drona DJM Mini.

APsystems cieszy się na spotkanie z Tobą i zaprezentowanie naszych innowacyjnych produktów, w tym hybrydowej serii EZ1 dla systemów balkonowych oraz różnych rozwiązań magazynowania energii dla gospodarstw domowych, takich jak nowa seria ELT – magazynu energii dla sieci trójfazowych.

 

APsystems – materiał sponsorowany