FreeVolt zrealizował jedną z największych dachowych instalacji fotowoltaicznych w Europie!

FreeVolt zrealizował jedną z największych dachowych instalacji fotowoltaicznych w Europie!
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 1,2 MW w Bydgoskim Parku Technologiczno-Przemysłowym. Realizacja: FreeVolt

Firma FreeVolt kolejny raz udowodniła, że wyzwania rynku fotowoltaicznego nie stanowią dla niej problemu. Doświadczenie i profesjonalizm FreeVolt zostały tym razem udowodnione przez realizację i oddanie do użytku dachowej instalacji fotowoltaicznej o mocy 1,2 MW w Bydgoszczy.

Prace nad budową elektrowni słonecznej zostały zrealizowane w niespełna półtora miesiąca na jednym z zakładów produkcyjnych w Bydgoskim Parku Technologiczno-Przemysłowym. Prace montażowe – mimo zimowej aury i wynikających z niej kilkudniowych przerw w realizacji – przebiegły sprawnie, bez jakichkolwiek opóźnień w przyjętym wstępnie terminie oddania do użytku.

Elektrownia fotowoltaiczna składa się z 4800 modułów III generacji FreeVolt, każdy o mocy znamionowej 250 Wp, wykonanych w technologii Smart Wire. Prognozowany roczny uzysk energii to około 1,44 GWh. Wyprodukowana energia zostanie wykorzystana na potrzeby własne, co pozwoli zredukować koszty za energię o ponad 40 proc. Niebywale ważna jest również redukcja emisji CO2. Elektrownia słoneczna pozwoli uniknąć emisji CO2 w ilości około 800 ton rocznie.

REKLAMA

Zrealizowana przez FreeVolt dachowa elektrownia fotowoltaiczna w Bydgoszczy to jeden z największych obiektów tego typu w Europie. Ten projekt jest ponadto kolejnym dowodem na kompetencje i doświadczenie firmy FreeVolt na rynku odnawialnych źródeł energii.

Realizacja dachowej instalacji fotowoltaicznej o mocy 1,2 MW to jedna z pierwszych zapowiedzi sukcesów FreeVolt w roku 2016. Firma FreeVolt Sp. z o.o. jest również największą i zarazem najszybciej rozwijającą się siecią sprzedaży na rynku OZE w Polsce. W celu ciągłego rozwoju oraz uatrakcyjnienia współpracy, firma FreeVolt™ podjęła decyzję o rozwoju systemu sprzedaży franczyzowo-agencyjnej. Dla osób zainteresowanych rozwojowym biznesem, firma zapewnia szkolenia sprzedażowe i produktowe, wsparcie działu administracji i marketingu, a przede wszystkim pewny sukces przedsiębiorcy. 

Kontakt

www.FreeVolt.com

Więcej informacji pod numerami telefonu:

REKLAMA

801 002 104

52 315 11 01

lub adresem e-mail:

biuro@freevolt.com

artykuł sponsorowany