Elektrownia słoneczna o mocy 300 kWp to kolejny sukces FreeVolt

Elektrownia słoneczna o mocy 300 kWp to kolejny sukces FreeVolt
Elektrownia fotowoltaiczna o mocy 300 kWp w Piotrkowie Kujawskim. Fot. FreeVolt

FreeVolt zakończył realizację kolejnej dużej elektrowni fotowoltaicznej. Tym razem jest to instalacja o mocy 300 kWp, która została uruchomiona na potrzeby przedsiębiorstwa przetwórstwa tworzyw sztucznych z Piotrkowa Kujawskiego. FreeVolt dzięki budowie tej elektrowni słonecznej udowodnił po raz kolejny swoje doświadczenie i profesjonalizm.

Elektrownia fotowoltaiczna składa się z 1200 modułów III generacji FreeVolt, każdy o mocy znamionowej 250 Wp, wykonanych w technologii Smart Wire. Wyprodukowana energia zostanie wykorzystana na potrzeby przedsiębiorstwa. Prognozowany roczny uzysk energii to około 360 MWh, co zredukuje koszty za energię o ponad 40 proc. Redukcja emisji CO2 – niebywale ważny parametr dla dzisiejszego funkcjonowania przedsiębiorstwa – wyniesie około 200 ton rocznie.

Prace montażowe elektrowni słonecznej zostały zrealizowane w dwa tygodnie. To kolejny przykład inwestycji, która – mimo prac trwających w okresie zimowym – nie stanowiła problemu dla monterów FreeVolt. Inwestycja zgodnie z zapowiedziami została oddana do użytku w terminie. 

REKLAMA

Zrealizowana przez FreeVolt dachowa elektrownia fotowoltaiczna w Piotrkowie Kujawskim to jeden z większych obiektów tego typu w Polsce. Ten projekt jest ponadto kolejnym dowodem na kompetencje i doświadczenie firmy FreeVolt na rynku odnawialnych źródeł energii.

Realizacja dachowej instalacji fotowoltaicznej o mocy 300 kWp to jeden z wielu projektów FreeVolt w tym roku. Rok 2016 – według zapowiedzi kadry zarządzającej spółki – będzie przełomowym, jeżeli chodzi o realizację dużych projektów.

Firma FreeVolt Sp. z o.o. jest również największą i zarazem najszybciej rozwijającą się siecią sprzedaży na rynku OZE w Polsce. W celu ciągłego rozwoju oraz uatrakcyjnienia współpracy, firma FreeVolt™ podjęła decyzję o rozwoju systemu sprzedaży franczyzowo-agencyjnej. Dla osób zainteresowanych rozwojowym biznesem FreeVolt zapewnia szkolenia sprzedażowe i produktowe, wsparcie działu administracji i marketingu, a przede wszystkim pewny sukces przedsiębiorcy. 

Kontakt

www.FreeVolt.com

REKLAMA

Więcej informacji pod numerami telefonu:

801 002 104

52 315 11 01

lub adresem e-mail: biuro@freevolt.com

Elektrownia fotowoltaiczna w Piotrkowie Kujawskim (realizacja FreeVolt):

artykuł sponsorowany