Inwestycje wiatrowe – aspekty prawne

Inwestycje wiatrowe - aspekty prawne
GE press

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztacie „Inwestycje wiatrowe – aspekty prawne”, który odbędzie się 17 stycznia 2012 r. w Warszawie.

Obecnie szacuje się, że inwestycje w rozwój energetyki wiatrowej w Polsce warte są ponad 8 miliardów złotych. Przedsięwzięcie związane z budową elektrowni wiatrowej wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy technicznej, ale także znajomości prawa. W związku z tym, firma Most Wanted Conferences Sp. z o.o. organizuje warsztat poświęcony aspektom prawnym związanym z inwestycjami wiatrowymi.

Szeroki zakres poruszanych tematów będzie dotyczył między innymi: tytułu prawnego do nieruchomości w projektach OZE, badania stanu prawnego projektów farm wiatrowych, transakcji nabycia projektów OZE, a także istotnych kwestii podatkowych związanych z odnawialnymi źródłami energii.

REKLAMA

Jesteśmy przekonani, że Eksperci z Kancelarii CMS Cameron McKenna Dariusz Greszta Sp. k. oraz Pan Zdzisław Muras, dr nauk prawnych ekspert z danej dziedziny, w interesujący i szczegółowy sposób omówią zagadnienia związane z aspektami prawnymi budowy farm wiatrowych oraz odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

NAJWAŻNIEJSZE ZAGADNIENIA

– Tytuł prawny do nieruchomości w projektach OZE  

– Due diligence farmy wiatrowej 

– Transakcje kupna/sprzedaży projektów OZE 

– Podatkowe due diligence farmy wiatrowej

REKLAMA

Szczegółowe informacje:

Most Wanted! Conferences Sp. z o.o.

tel.: (22) 825 00 88 wew. 120

fax: (22) 825 00 88 wew. 121

e-mail: konferencje@mostwanted.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz pobrania formularza zgłoszeniowego:

http://www.konferencje.mostwanted.pl/inwestycje_wiatrowe

Koszt uczestnictwa: 990 PLN + 23 % VAT