REKLAMA
 
REKLAMA
REKLAMA

Usługi w zakresie budowy elektrowni fotowoltaicznych o mocy zainstalowanej od 1 MW

Telefon
+48 797 575 424
E-mail
office@knesspolska.pl
Cena
Do uzgodnienia

Nasza firma oferuje usługi w zakresie budowy elektrowni fotowoltaicznych o mocy zainstalowanej minimum 1 MW. Nasze rozwiązania „pod klucz” gwarantują kompleksowe i indywidualne podejście do każdego projektu, zapewniając maksymalną satysfakcję naszych klientów.

Nasza kompleksowa obsługa obejmuje następujące etapy:

☑️ Analityka: Dokładna kalkulacja kosztów projektu i określenie efektywności ekonomicznej elektrowni słonecznej.

☑️ Inżynieria projektu: Zapewnienie różnych możliwości podłączenia elektrowni słonecznych, przeprowadzenie skrupulatnych prac projektowych i badawczych oraz przygotowanie obiektu do budowy.

☑️Dostawa sprzętu: Staranny dobór najbardziej optymalnego sprzętu oraz obsługa jego zakupu i logistyki w najlepszych cenach i warunkach. Zajmujemy się również produkcją konstrukcji metalowych dla elektrowni fotowoltaicznych oraz współpracujemy z najlepszymi światowymi producentami urządzeń do elektrowni fotowoltaicznych.

☑️ Budownictwo: Wykonywanie prac budowlano-montażowych, prac elektrycznych, rozruchów, prób i uruchomień.

Jesteśmy w pełni zaangażowani w dostarczanie najwyższej jakości usług, które spełniają Twoje potrzeby i przekraczają Twoje oczekiwania. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby omówić, w jaki sposób możemy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA