REKLAMA
 
REKLAMA
REKLAMA

Oferta inwestycyjna NCBR OZE sprzedaż udziałów z optymalizacji w SPV el. odpadowa

Telefon
696 912 264
E-mail
konsorcjum.attc@op.pl
Cena
200 000

Oferta inwestycyjna

Dajemy Ci możliwość przystąpienia do projektu, który przyczyni się do świadomego wykorzystania odpadów celem przetworzenia ich w zieloną energię elektryczną czyli wodór i amoniak. Dzięki nim uruchomimy elektrownię na paliwa zeroemisyjne. Projekt wpisuje się bezpośrednio w ustawę o dekarbonizacji. Żeby sprostać wymaganiom, tworzymy grupę ludzi, którzy są odpowiedzialni i w pełni świadomi słuszności tego przedsięwzięcia. Jeżeli tylko zechcesz, możesz zostać jej uczestnikiem, inwestując swoje środki w projekt, który jest w 100 proc. innowacyjny. To pozwoli korzystać z dotacji unijnych.

  1. Założenie spółki celowej.
  2. Zakup nieczynnej elektrociepłowni na licytacji komorniczej. Termin wpłacenia wadium to 5.06.2024 r. Kwota wadium to 43 600 zł. Termin licytacji komorniczej to 14.06.2024 r. Cena wywoławcza to 327 000 zł.
  3. Uzyskanie niezbędnych pozwoleń i decyzji.
  4. Budowa instalacji do produkcji zielonej energii na początek o mocy 1 MW.
  5. Wyposażenie laboratorium badawczego.
  6. Budowa obiektów energochłonnych takich jak: mroźnia, suszarnia, galanteria budowlana itp.

Mając wypracowane kontakty z wiodącymi jednostkami naukowymi w tej dziedzinie (AGH, UŚ oraz wiele innych), a także z właścicielami stosownych patentów, jesteśmy całkowicie spokojni o powodzenie przedsięwzięcia. Spółka celowa, którą utworzymy najpóźniej do dnia 3.06.2024 r., będzie dysponowała stoma udziałami, każdy o wartości 200 000 zł. Dlatego tak, jak wspomniałem powyżej, będziemy aplikować o dotacje unijne, które wymagają wkładu własnego.

HYCEAN NENERGY sp. z o.o. spółka w organizacji
konsorcjum.attc@op.pl
696 912 264

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wywiady