REKLAMA
 
REKLAMA
REKLAMA

Dotacje UE na innowacyjne OZE w Podlaskiem w 2024 roku

Telefon
603647085
E-mail
biuro@katana-konsulting.pl
Cena
wg polityki cenowej Katana

Katana Konsulting zaprasza mikro, małe, średnie i duże firmy, fundacje i stowarzyszenia oraz kościoły do aplikowania o 70%-85% dotacji unijnej na inwestycje z zakresu budowy nowych lub zwiększenia mocy innowacyjnych jednostek wytwarzania energii elektrycznej i ciepła ze wszystkich rodzajów OZE, w szczególności z biomasy, biogazu, biometanu, energii wiatru, słońca oraz Ziemi (geotermia) wraz z magazynami energii lub ciepła działającymi na potrzeby danego źródła OZE oraz przyłączeniem do sieci (produkcja energii na potrzeby własne). Nabór wniosków trwa do 30.08.2024 roku.

Każdy projekt musi zawierać w sobie koszty budowy magazynu energii oraz posiadać opinię o innowacyjności wg podręcznika Oslo Manual. Magazyn energii dostosowany do produkcji energii w urządzeniach OZE, to taki którego pojemność (kWh) nie przekracza 1,5-krotności mocy (kWp) posiadanej instalacji fotowoltaicznej.

Nieprzekraczalna moc instalowanej elektrowni/jednostki:
1) wiatr: nie więcej niż 5 MWe,
2) biomasa: nie więcej niż 5 MWe/MWth,
3) biogaz: nie więcej niż 0,5 MWe/MWth,
4) woda: nie więcej niż5 MWe,
5) promieniowanie słoneczne: nie więcej niż 0,5 MWe/MWth,
6) geotermia: nie więcej niż 2 MWth.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz via e-mail,…Zapraszamy do współpracy … za Zespół Katana Konsulting…
Kamil Kłeczek
Prezes Zarządu
Kancelaria Katana Konsulting sp. z o.o.
tel. 603647085
biuro@katana-konsulting.pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA