Magazyny energii BMZ – jak być niezależnym?

Magazyny energii BMZ – jak być niezależnym?

Czy jest możliwe wykorzystanie energii regeneracyjnej we własnym domu? Odpowiedzią mogą być akumulatory BMZ. Dzięki ich inteligentnemu systemowi zasilania i składowania energii zasilisz m.in. domowe sprzęty oraz pojazdy elektryczne. Magazyny energii BMZ są dziś montowane na całym świecie. Co je wyróżnia?

BMZ The Innovation Group to firma niemiecka, która jest jednym z liderów na rynku europejskim w produkcji inteligentnych litowo-jonowych systemów zasilania. Jeden z jej oddziałów znajduje się w polskich Gliwicach. BMZ Poland to największy rodzimy producent tego typu baterii, tym samym cieszy się ogromnym zaufaniem wśród prywatnych użytkowników, jak i przedsiębiorców.

Magazyny energii BMZ wyróżniają się na rynku wysoką jakością i sprawnością. Ponadto posiadają cechy, które dodatkowo przyciągają klientów. Jakie? Przyjrzyjmy się bliżej!

Magazyny energii BMZ – najważniejsze cechy

Produktem flagowym firmy BMZ są baterie litowo-jonowe. Od wielu lat marka je usprawnia i modernizuje. Dzięki temu magazyny odpowiadają współczesnym potrzebom użytkowników. Jakie są najważniejsze cechy tych produktów?

  • Zakres pojemności magazynów energii BMZ Hyperion to od 7,5 do 15kWh. Konstrukcja modułowa pozwala na umieszczenie od 3 do 6 modułów (każdy 2,5 kWh) w szafie akumulatorowej.
  • Są dostosowane do zwiększonego trybu autokonsumpcji oraz pracy w trybie awaryjnym jako zasilanie rezerwowe.
  • Akumulatory BMZ są kompatybilne z hybrydowymi falownikami fotowoltaicznymi firm: GoodWe ET Plus +, SMA Sunny Boy Storage, SMA Tripower Smart Energy, Kostal PLENTICORE plus.
  • Litowo-jonowa technologia jest niezwykle wydajna.

W magazyny energii BMZ Hyperion można zaopatrzyć się poprzez stronę dystrybutora – Webshop Baywa r.e. Solar Systems. To baterie wysokiej jakości, które nadają się do różnych zastosowań, np. sprzętu domowego, medycznego, gospodarczego, a także samochodów elektrycznych.

Firma BMZ gwarantuje 10 lat gwarancji na urządzenia oraz niemiecką jakość wykonania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni internetowej.

 

BayWa r.e. – materiał sponsorowany