Mieszkaniowe systemy magazynowania energii Swatten

Mieszkaniowe systemy magazynowania energii Swatten
fot. Sieyuan Electric

Swatten zasilany przez Sieyuan Electric odblokowuje potencjał energii odnawialnej. Swatten to marka i przedsięwzięcie stworzone przez Sieyuan Electric, poświęcone dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie magazynowania energii dla gospodarstw domowych.

Sieyuan Electric jest znaczącym graczem w branży energetycznej, specjalizującym się w badaniach i rozwoju technologii elektroenergetycznych, produkcji sprzętu i usługach inżynieryjnych. Ponieważ świat wchodzi w transformację energetyczną, Sieyuan aktywnie rozwija swoją globalną obecność. W ciągu ostatniej dekady z dumą obsługiwaliśmy wielu europejskich operatorów systemów energetycznych i deweloperów projektów z zakresu zielonej energii, w tym UK National Grid, ENEL, ENGIE, IBERDROLA, Acciona czy Voltalia.

Zatrudniając ponad 6800 pracowników w ponad 60 krajach, Sieyuan Electric jest światowym liderem w branży energetycznej. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu osiągnęliśmy doskonałe wyniki w zakresie wytwarzania, przesyłu i dystrybucji energii.

Wytyczanie nowego kursu: Innowacyjne układy magazynowania energii

Wkraczając w erę nowej rewolucji energetycznej, Sieyuan czyni obecnie znaczące postępy w dziedzinie magazynowania energii. W tym celu stworzyliśmy Swatten – markę i przedsięwzięcie poświęcone dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie magazynowania energii dla gospodarstw domowych.

Produkty Swatten obejmują jednofazowe i trójfazowe falowniki hybrydowe, baterie montowane w szafach i proste baterie, dla głównych rynków domowych falowników słonecznych i systemów magazynowania energii, takich jak Europa i Bliski Wschód.

Trójfazowy falownik hybrydowy

Przedstawiamy nasz zaawansowany trójfazowy falownik z niezwykłymi funkcjami. Zapewniają one pełne zasilanie awaryjne domu, obsługują szeroki zakres obciążeń i oferują 100% niezrównoważone poziomowanie obciążenia. Nie jest wymagana skrzynka zapasowa, co upraszcza instalację i obniża koszty. Poznaj wydajne i niezawodne rozwiązania do zastosowań domowych, zapewniające ochronę obciążenia i niższe rachunki za energię elektryczną.

 

 

Jednofazowy falownik hybrydowy

Przedstawiamy nasze niezwykłe jednofazowe falowniki o mocy 6 kW! Dzięki maksymalnej wejściowej mocy fotowoltaicznej 13 kW i możliwości przeciążenia ponad 216 proc., nasze rozwiązanie oferuje niezrównaną wydajność i elastyczność. Pozwala na jednoczesne korzystanie z domowych urządzeń lub podłączenie do sieci o mocy do 6 kW, jednocześnie ładując akumulator energią o mocy 6,6 kW. Ta zaleta okazuje się cenna w obszarach, w których występują przerwy w dostawie prądu i regionach o ograniczonym nasłonecznieniu. Wybierz nasz jednofazowy falownik, aby uzyskać niezrównaną wydajność i spokój ducha!

 

 

SieB-H-M Battery Energy

Przedstawiamy nasz zaawansowany system akumulatorów szafowych o zwiększonym bezpieczeństwie, zwiększonej pojemności i wyjątkowej wydajności. Maksymalizuje on użyteczną pojemność bez wbudowanego DC-DC, zapewniając więcej energii dla Twoich potrzeb. 10-letnia gwarancja i żywotność 6000 cykli gwarantują długotrwałą niezawodność. Nasz system akumulatorów szafowych zapewnia większe bezpieczeństwo, większą pojemność i wyjątkową wydajność.

 

 

SieB-H-F Battery Energy

Przedstawiamy nasz akumulatorowy system magazynowania energii z kluczowymi funkcjami: łatwą instalacją, bezpieczeństwem, elastycznością i inteligentnym sterowaniem. Obsługuje do ośmiu akumulatorów, oferuje instalację na zewnątrz (stopień ochrony IP65) i zapewnia niezawodne działanie. Uprość magazynowanie energii dzięki naszemu inteligentnemu rozwiązaniu.

 

 

Niezawodne produkty Swatten wzmacniają gospodarstwa domowe, oświetlając każdy aspekt codziennego życia ciepłem, radością i szczerością. Optymalizując zużycie energii, zmniejszając ślad węglowy i zapewniając nieprzerwane zasilanie, Swatten tworzy lepsze życie dla rodzin na całym świecie.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.swatten.com.

Kontakt

e-mail: wy.211359@sieyuan.com
tel.:+48 789 680 685

 

artykuł sponsorowany