SMA Home Storage Solution – magazynowanie i elastyczne wykorzystanie prądu ze słońca

SMA Home Storage Solution – magazynowanie i elastyczne wykorzystanie prądu ze słońca
Fot. SMA

Słońce nie zawsze świeci na niebie. Twoi klienci będą jednak mogli w pełni je wykorzystać, jeżeli będą wydajnie magazynować energię. Inteligentne rozwiązanie do magazynowania pozwoli im do maksimum zwiększyć zużycie energii na potrzeby własne i obniżyć rachunki za prąd.

Właśnie w takich przypadkach świetnie sprawdza się SMA Home Storage Solution. Rozwiązanie to zostało opracowane z myślą o inteligentnym ładowaniu prądu ze słońca i jego optymalnym wykorzystaniu. Dzięki niemu użytkownicy mogą w pełni korzystać z potencjału słońca również wtedy, gdy jest ono ukryte za chmurami*.

 

Ładowanie samochodów elektrycznych energią fotowoltaiczną
Ładowanie samochodów elektrycznych energią fotowoltaiczną – inteligentnie, szybko, tanio. Fot. SMA

Wydajne komponenty – idealnie dopasowane

SMA Home Storage Solution to idealne połączenie wysokiej jakości urządzeń, inteligentnego zarządzania energią i niezawodnego serwisu od jednego dostawcy. Jako rozwiązanie modułowe ułatwia Ci pracę, a dzięki kompleksowej ofercie rozwiązania do magazynowania, które można później bez trudu uzupełnić w zakresie pojemności, elektromobilności i integracji rozwiązań do ogrzewania** przyciąga nowych klientów.

 

Rozwiązania SMA do magazynowania energii
Prędkość i moc przyszłości. Fot. SMA

Centralny punkt każdego domu – falowniki hybrydowe SMA

Oferując swoim klientom falowniki hybrydowe SMA, zapewniasz im rozwiązanie 2 w 1, które pozwoli im generować i w elastyczny sposób magazynować w domu prąd ze słońca. Dzięki innowacyjnej technologii akumulator ładowany jest błyskawicznie, nawet przy niewielkim nasłonecznieniu. Aby unikać strat energii, wykorzystywane są również nadwyżki. W zależności od projektu możesz wybrać jednofazowy Sunny Boy Smart Energy lub trójfazowy Sunny Tripower Smart Energy.

Dzięki trzem punktom śledzenia MPP i niewielkiemu napięciu wejściowemu nowy jednofazowy Sunny Boy Smart Energy wykorzystuje każdy centymetr powierzchni dachu. Trójfazowy Sunny Tripower Smart Energy z dwoma układami śledzenia MPP i 150-procentowym przewymiarowaniem po stronie DC ma wszechstronne zastosowanie. Możliwe do rozszerzenia opcje zasilania awaryjnego sprawiają, że energia z obydwu tych falowników hybrydowych jest dostępna również w przypadku awarii sieci.

 

Wydajny akumulator SMA
Wydajny akumulator zapewniający maksymalną elastyczność. Fot SMA

SMA Home Storage – maksymalna elastyczność dla zapewnienia obecnych i przyszłych potrzeb energetycznych

Nowością w naszej ofercie jest akumulator SMA Home Storage do zastosowań domowych. Zastosowanie akumulatora w ramach elastycznych rozwiązań SMA umożliwia łatwe reagowanie na zmieniające się zapotrzebowanie na energię w gospodarstwie domowym. W zależności od systemu można połączyć nawet pięć modułów akumulatorowych i bez trudu zwiększyć pojemność magazynu energii. W ten sposób w połączeniu z falownikami hybrydowymi SMA powstaje kompletne, wysoce elastyczne rozwiązanie do magazynowania energii od jednego dostawcy pasujące do szytych na miarę instalacji, które odpowiadają potrzebom i budżetowi Twoich klientów.

Poznaj zalety modułowego rozwiązania SMA Home Storage Solution z nowym SMA Home Storage

» Dowiedz się więcej »

* W zależności od indywidualnych okoliczności
**Dostępność produktu i możliwości wykorzystania różnią się w zależności od kraju

 

SMA – materiał sponsorowany