Monter instalacji fotowoltaicznej

Telefon
502458068
rekrutacja.technika@oze-biomar.pl

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy monterów
konstrukcji / paneli fotowoltaicznych.

OZE-BIOMAR to lider kompleksowej obsługi w zakresie instalacji fotowoltaicznych,
świadczący swoje usługi na terenie całej Polski oraz krajów UE. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, poparte wieloma referencjami swoich klientów oraz ponad 800 realizacjami. OZE-BIOMAR to polska firma z polskim kapitałem. Działając w jednej z najlepiej rozwijających się branży na polskim rynku, nie pozostajemy w tyle stawiając na nieustanny rozwój.

Kogo szukamy?
Wymagania:
– Brak przeciwskazań do pracy na wysokości
– Uprawnienia wysokościowe powyżej 3m lub gotowość do ich zrobienia
– Sprawność fizyczna
– Estetyka pracy
– Kultura osobista
– Dbałość o powierzone narzędzia pracy
– Punktualność oraz sumienność

Mile widziane:
– Certyfikat UDT w obszarze fotowoltaiki
– Uprawnienia elektryczne SEP D i E
– Prawo jazdy kat. B
– Doświadczenie w pracy na wysokościach
– Gotowość do częstych wyjazdów służbowych w ramach przydzielonego regionu

Za co będziesz odpowiedzialny?
Obowiązki:
– Montaż instalacji fotowoltaicznych
– Prace elektryczne
– Montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC
– Konfiguracja inwerterów
– Montaż tras kablowych systemu fotowoltaicznego
– Prace związanej z montażem konstrukcji dachowych oraz gruntowych

Co oferujemy?
Warunki pracy:
– Praca ze znakomitymi ludźmi i doskonała atmosfera pracy
– Wyjazdowe spotkania integracyjne
– Udział w projektach wspierających środowisko
– Elastyczne godziny pracy
– Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B

Rozwój zawodowy:
– Szkolenia techniczne
– Praca z jednymi z najlepszych specjalistów w branży OZE
– Praca w perspektywicznej branży

Benefity:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Prywatna opieka medyczna
– Karta Multisport
– Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja.technika@oze-biomar.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez OZE-BIOMAR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Śląskiej 35/37 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla celów rekrutacji.”.
W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail biuro@oze-biomar.pl.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.