KENO uruchomiło oddział pod Warszawą

KENO uruchomiło oddział pod Warszawą
KENO

KENO, europejski producent konstrukcji montażowych i rozdzielnic przyłączeniowych oraz dystrybutor kompletnych systemów fotowoltaicznych z siedzibą główną w Gliwicach, posiadający swoje oddziały zagraniczne w Niemczech, Norwegii oraz na Węgrzech otworzyło kolejny oddział na terenie Polski. Tym razem wybór padł na okolice Warszawy.

Oddział w centrum Polski

Nowy kompleks biurowo-magazynowy został wybudowany w Jawczycach, koło Warszawy. Znajdujące się w obrębie warszawskiej sieci dróg szybkiego ruchu miejsce nie jest przypadkowe. Chcieliśmy, aby dojazd do siedziby usprawnił łańcuch dostaw, przyspieszając odbiory towarów przez klientów ze środkowej i północnej Polski oraz umożliwił im większy dostęp do organizowanych przez nas szkoleń.

We wrześniu tego roku zorganizowaliśmy wydarzenie o charakterze dnia otwartego. Do udziału zaproszeni zostali nie tylko klienci, ale również największe marki z branży odnawialnych źródeł energii. Ich przedstawiciele przez cały dzień prowadzili prelekcje na temat nowości produktowych oraz rozwiązań technologicznych. W ramach spotkań uczestnicy mogli również spotkać się z przedstawicielami handlowymi producentów oraz KENO lub zobaczyć zatowarowany magazyn.

Jak wygląda nowe miejsce?

Łączna powierzchnia obiektu przekracza 1000 m2, a większa jego część została w pełni wyposażona w moduły, inwertery, magazyny energii oraz pompy ciepła. Pozostałą część stanowi nowoczesna sala szkoleniowa, w której cyklicznie odbywają się szkolenia techniczne oraz sprzedażowe prowadzone przez ekspertów z branży oraz przedstawicieli największych marek. Na parterze budynku  znajdziemy w pełni wyposażony w najnowsze produkty ShowRoom, który umożliwia poznanie ich budowy oraz rozwiązań.

Na zewnątrz budynku uczestnicy szkoleń znajdą wiele miejsc parkingowych. Co ważne, stworzyliśmy również miejsca wyposażone w stacje ładowania, które z pewnością zaspokoją potrzeby właścicieli samochodów elektrycznych planujących wyjazd szkoleniowy.

 

KENO – materiał sponsorowany