Kensol – nowoczesne i efektywne rozwiązanie dla Twojego basenu

Kensol - nowoczesne i efektywne rozwiązanie dla Twojego basenu
Fot. Kensol

Polski producent zintegrowanych urządzeń odnawialnych źródeł energii z szeroką ofertą pomp basenowych oraz innych urządzeń z kategorii HVAC oraz PV zaprojektował innowacyjne rozwiązanie dla posiadaczy basenów, którzy chcą z nich korzystać niemal przez cały rok.

Baseny to doskonałe miejsce do relaksu i rekreacji, szczególnie w gorące dni. Jednak ich użytkowanie może wiązać się z pewnymi kosztami i ograniczeniami. Przedstawiamy Ci innowacyjne rozwiązanie, które wydłuży okres basenowy, obniży koszty, zapewni komfortową temperaturę wody, niezależność od pogody oraz wiele nowoczesnych funkcji. Basenowe pompy ciepła Kensol, to rewolucyjne urządzenia, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią Ci komfort użytkowania basenu.

Po zalaniu basenu zimną wodą, konieczne jest odczekanie kilku dni na osiągnięcie odpowiedniej temperatury, a to wszystko uzależnione jest od warunków atmosferycznych. Jednak istnieje rozwiązanie tego problemu – basenowe pompy ciepła Kensol. Jedną z ich najważniejszych zalet jest możliwość wydłużenia sezonu basenowego. Urządzenie wykorzystuje energię cieplną zawartą w powietrzu, co pozwala na skuteczne ogrzewanie wody w basenie nawet w okresach o niskiej temperaturze powietrza (zakres pracy: od -7 do 43 st. Celsjusza). Dzięki temu możesz cieszyć się kąpielami nawet na początku wiosny lub pod koniec jesieni bez konieczności długiego oczekiwania na naturalne ogrzanie wody.

Pompa basenowa Kensol jest wyposażona w funkcję obsługi Wi-Fi. Dzięki temu można zdalnie monitorować i kontrolować urządzenie za pomocą smartfonu lub tabletu. Funkcja zapewnia nie tylko wygodę użytkowania, ale także bieżący nadzór nad pracą pompy.

 

Fot. Kensol

Inteligentne sterowanie pracą urządzenia pozwala na ustawianie harmonogramu czasu pracy, co pozwala zoptymalizować proces nagrzewania basenu oraz zwiększa auto-konsumpcję z instalacji fotowoltaicznej.

Projektując basenowe pompy ciepła, zwróciliśmy szczególną uwagę na ich trwałość i wytrzymałość w różnych warunkach atmosferycznych. Wyposażone są w solidne obudowy i wykonane z materiałów, które zapewniają ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, czy promieniowanie UV. Dodatkowo, ich nowoczesny design może stanowić estetyczny element, który znakomicie wkomponowuje się w otoczenie basenu.

W swojej ofercie posiadamy trzy modele basenowych pomp ciepła: 7 kW, 11 kW oraz 20 kW, co przekłada się odpowiednio na powierzchnię basenową: do 30 m3 (7 kW), do 50 m3 (11 kW) oraz do 100 m3 (20 kW).

 

Fot. Kensol

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową kensol.pl lub do kontaktu mailowego: biuro@kensol.pl.

Kensol:
Polski producent zintegrowanych urządzeń odnawialnych źródeł energii z szeroką ofertą urządzeń kategorii HVAC oraz PV. Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne oraz teoretyczne, dzięki czemu jest w stanie stworzyć produkty „szyte na miarę”, które spełniają oczekiwania najbardziej doświadczonych instalatorów i projektantów.

Kensol Sp. z o.o.

ul. Daszyńskiego 609a
44-151 Gliwice
NIP: 6312652804

 

artykuł sponsorowany