REKLAMA
 
REKLAMA

Volkswagen pomoże w zakupie ładowarki do elektryka

Volkswagen pomoże w zakupie ładowarki do elektryka
źródło: Volkswagen

Volkswagen Bank ma ofertę dla właścicieli pojazdów z napędem elektrycznym. Chce im ułatwić zakup i montaż ładowarki.

Kredyt gotówkowy proponowany przez Volkswagen Bank ma być udzielany na preferencyjnych warunkach. Można go wykorzystać na zakup ładowarki do elektryka i pokrycie kosztów jej instalacji.

Wartość kredytu może wynieść od 3 tys. zł do 100 tys. zł. Jego oprocentowanie zależy od pożyczonej kwoty i wynosi: 12,99 proc. dla kredytu w przedziale 3–49,999 tys. zł oraz 12,49 proc. dla kredytu na 50–100 tys. zł. Spłata przewidziana jest w ratach miesięcznych – od 3 do 84 miesięcy.

REKLAMA

Oferowany przez nas kredyt gotówkowy to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby mieć możliwość ładowania samochodu w domu. Dzięki naszej ofercie mogą pozwolić sobie na zakup ładowarki Elli, nawet jeżeli nie dysponują pełną kwotą lub też nie chcą finansować zakupu z własnych środków – mówi Ronald Kulikowski, dyrektor zarządzający Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

Chętni na uzyskanie kredytu gotówkowego na ładowarki powinni wypełnić wniosek w Volkswagen Banku i w polu „Kod promocyjny” wpisać hasło „ECO”.

REKLAMA

Jaką ładowarkę wybrać?

Według informacji banku kredyt na elektromobilność może być przeznaczony na zakup ładowarki z oferty marek: Volkswagen, Škoda, CUPRA. Do wyboru są trzy ładowarki ID. Charger: standardowa, Connect i Pro. Moc ładowania każdej z nich to 11 kW w domowym garażu. Mają one umożliwiać zasilanie nawet 8 razy szybsze niż ze zwykłego gniazdka.

Ponadto modele ID. Charger Connect i Pro mogą łączyć się z internetem przez Wi-Fi lub opcjonalnie przez LTE. Dzięki temu można sterować ładowarką z dowolnego miejsca.

Najbardziej zaawansowaną wersją jest ID. Charger Pro, standardowo wyposażona w seryjny moduł LTE i licznik energii.

Volkswagen Bank jako charakterystyczny element swojej działalności wskazuje oferowanie klientom unikatowych wzorów kart Visa z wizerunkami samochodów marki. Pojawiają się na nich: VW Beetle (tzw. garbus), VW T1 (Bulli), a także elektryczne Porsche Taycan i Volkswagen ID. Buzz.

redakcja@gramwzielone.pl


© Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy Gramwzielone.pl Sp. z o.o.

REKLAMA
Komentarze

Stać na samochód elektryczny, a nie stać na ładowarkę 😁😁😁

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA