Student piątego roku Ekoenergetyki podejmie pracę/staż

{więcej}

Student piątego roku Ekoenergetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu podejmie pracę/staż w Poznaniu lub jego okolicach.

REKLAMA

Od momentu rozpoczęcia studiów bardzo poważnie interesuję się pozyskiwaniem i magazynowaniem energii elektrycznej i cieplnej, OZE, ochroną środowiska oraz gospodarką odpadami. Do chwili obecnej odbyłem roczny staż  w Pracowni Ekotechnologii, gdzie zajmowałem się technologiami produkcji energii z odnawialnych źródeł energii z szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska. Brałem czynny udział w projektach naukowo-badawczych, a także licznych ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach naukowych. Moim dodatkowym atutem jest dobra znajomość programów pakietu MS Office oraz AutoCAD.

REKLAMA

Jestem osobą młodą, energiczną, nie bojącą się wyzwań, a przede wszystkim rzetelną i odpowiedzialną. Stanowisko przewodniczącego Studenckiego Koła Naukowego Ekoenergetyki dało mi możliwość kontaktu z nowymi osobami, pracy w grupie oraz rozwoju naukowego i poszerzania zdolności organizacyjnych.  O moim zaangażowaniu mogą świadczyć liczne nagrody i stypendia zdobyte w trakcie studiów.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem +48 697 887 624.