SolarSpot zaoferuje rozliczenie 1:1 w net-billingu od Orange Energia

SolarSpot zaoferuje rozliczenie 1:1 w net-billingu od Orange Energia
Przemysław Błaszczyk

SolarSpot, jeden z liderów branży odnawialnych źródeł energii, zaoferuje nowym klientom – we współpracy z firmą Orange Energia – ofertę z rozliczeniem energii 1:1. To rozwiązanie ma zmniejszyć rachunek klienta o wartość wyprodukowanej przez niego energii, wyliczoną po tej samej stawce, po jakiej będzie mu sprzedawana energia.

Oferta rozliczenia 1:1 w net-billingu przygotowana przez Orange Energię jest skierowana do nowych klientów SolarSpot, którzy decydują się na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej wraz z kompleksową umową na dostarczanie energii elektrycznej przez Orange Energię.

Dzięki współpracy SolarSpot i Orange Energii właściciele mikroinstalacji fotowoltaicznych będą mieli możliwość odzyskania w 100 proc. wartości wyprodukowanej energii bez konieczności ponoszenia opłat za aktywację bądź zmiennych opłat dystrybucyjnych.

REKLAMA

– Rozwijając swoją ofertę, SolarSpot kieruje się optymalizacją kosztów energii dla klienta końcowego. Zdecydowaliśmy się na rozwiązanie rozliczenia w modelu net-billingu 1:1 oferowane przez Orange Energię, aby zapewnić naszym klientom korzystne rozwiązanie, które nie zawiera zmiennych opłat za dystrybucję energii. Jestem przekonany, że w połączeniu z know-how SolarSpot w zakresie wysokiej jakości rozwiązań fotowoltaicznych zaoferujemy klientom konkurencyjną jakość oferty i obsługi klienta – tłumaczy Przemysław Błaszczyk, prezes SolarSpot.

– Dzięki net-billingowi od Orange Energii nasi klienci korzystający z oferty dla mikrowytwórców mogą rozliczyć pełną wartość energii, którą oddają do sieci. Chcemy, aby dzięki naszym rozwiązaniom korzystanie z ekologicznych źródeł energii było proste i przyjazne, bo zależy nam, aby ograniczanie wpływu na środowisko stało się powszechną praktyką. Stale rozwijamy naszą ofertę i unowocześniamy sieć sprzedaży. Współpraca z SolarSpot jest kolejnym etapem rozwoju spółki i krokiem w kierunku zielonej transformacji – dodaje Bartosz Gott, prezes zarządu Orange Energii.

REKLAMA

Dwa pakiety do wyboru

Na start SolarSpot i Orange Energia zaoferowały dwa pakiety usług.

Pakiet podstawowy zawiera standardowe moduły fotowoltaiczne, natomiast pakiet premium – moduły fotowoltaiczne Full Black z falownikiem hybrydowym, gotowym do współpracy z magazynami energii.

Umowa z rozliczeniem Orange Energia net-billing 1:1 jest zawierana na okres 24 miesięcy. Oferta umożliwia wnioskowanie o dotację z programu Mój Prąd 4.0

redakcja@gramwzielone.pl


© Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy Gramwzielone.pl Sp. z o.o.