P+S poszukuje projektów farm fotowoltaicznych

P+S poszukuje projektów farm fotowoltaicznych
Fot. Projekt Solartechnik

Firma Projekt Solartechnik, lider sprzedaży na polskim rynku fotowoltaicznym, oraz spółka S&M Solar Development poszukują projektów o mocy do 1 MWp na każdym etapie realizacji. Grupa planuje zainwestować w zakup projektów na terenie całego kraju.

Grupa P+S wybudowała dotychczas w całej Europie instalacje o łącznej mocy ponad 120 MWp, z czego ponad 16 MWp powstało w Polsce.

Dynamiczny rozwój struktur firmy w naszym kraju spowodował, że grupa postanowiła zainwestować w zakup projektów dostępnych na polskim rynku fotowlotaicznym, niezależnie od etapu ich realizacji. Polska to już trzeci europejski kraj, w którym Projekt Solartechnik oraz S&M Solar Development wprowadzają tak skonstruowaną ofertę. Na dzień dzisiejszy grupa wprowadziła podobny model zakupowy w Austrii oraz Niemczech. W najbliższych planach spółki jest rozszerzenie oferty na pozostałe kraje Europy Zachodniej.

REKLAMA

W przeciągu ostatnich czterech lat funkcjonowania firma Projekt Solartechnik regularnie rozwija ofertę proponowanych przez siebie produktów oraz rozwiązań biznesowych. Obecnie firma zajmuje się m.in. produkcją najszybszych systemów montażowych dostępnych na naszym rynku, które od kilku miesięcy są hitem sprzedaży w krajach Europy Zachodniej oraz w Stanach Zjednoczonych.

REKLAMA

Firma zawdzięcza swą obecną pozycję aktywnej działalności sprzedażowej na trzech kontynentach oraz wyjątkowo atrakcyjnej cenowo i jakościowo ofercie na budowę instalacji fotowoltaicznych. Ceny farm budowanych na komponentach marki SolarWorld o mocy 1 MW zaczynają się już od 850 tys. euro!

Wszystkich zainteresowanych ofertą firmy zapraszamy do kontaktu z biurem handlowym Projekt Solartechnik w Polsce pod numerem telefonu:+48 509 369 414

lub mailowo na adres m.marcjanik@projekt-solartechnik.pl

artykuł sponsorowany