Oszczędzaj dzięki SolaX Power Solar Solutions. Dotacje dla instalatorów

Oszczędzaj dzięki SolaX Power Solar Solutions. Dotacje dla instalatorów
SolaX Power

Jako pionier w dostawach rozwiązań solarnych w Polsce oraz na świecie SolaX Power toruje Polsce drogę do wykorzystania energii odnawialnej.

Dążąc do bardziej ekologicznej przyszłości, SolaX Power ma przyjemność ogłosić dwa znaczące rozwiązania dla Polski:

  • dotacje na instalację rozwiązań solarnych
  • utworzenie SolaX Academy

Dotacje na instalację produktów SolaX

Aby przyspieszyć przyjęcie energii słonecznej w Polsce, mamy przyjemność zaoferować hojne dotacje na instalację falowników stringowych SolaX i falowników hybrydowych. Dotacje te mają przynieść korzyści większej liczbie instalatorów. Zapewniając wsparcie, SolaX Power chce wywrzeć pozytywny wpływ na środowisko, a także promować liczne korzyści płynące z energii słonecznej. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z autoryzowanymi dystrybutorami SolaX Power w Polsce.

Przedstawiamy SolaX Academy: Solar Education Online

Zgodnie z ciągłym kształceniem zawodowym, z radością ogłaszamy nadchodzące uruchomienie SolaX Academy, innowacyjnej internetowej platformy informacyjnej. SolaX Academy zawiera moduły takie jak pobieranie danych produktów, rutynowe webinaria i kursy e-learningowe. Różne samouczki wzbogaciłyby instalatorów o bogatą wiedzę SolaX. Akademia SolaX wyposaży Cię w wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia doskonałości w stale rozwijającym się przemyśle energii odnawialnej.

 

akademia Solax
SolaX Power

Dołącz do nas na stoisku Intersolar Europe Expo B1.330

Zapraszamy do przyłączenia się do nas w nadchodzących targach Intersolar Europe Expo, Munchen, gdzie SolaX Power zaprezentuje nasze najnowocześniejsze produkty i udzieli szczegółowych informacji na temat dotacji dostępnych dla instalacji solarnych w falownikach w Polsce oraz na całym świecie. Nasz kompetentny i przyjazny zespół z przyjemnością odpowie na twoje pytania, zapewni spersonalizowane wskazówki i pomoże w wyborze idealnego rozwiązania falownika słonecznego dla Twoich konkretnych potrzeb.

Dołącz do nas na Intersolar Europe Expo, aby dowiedzieć się więcej o dotacjach dostępnych w Polsce, poznać naszą różnorodną gamę produktów i nawiązać kontakt z naszym kompetentnym zespołem. I przygotuj się na rozpoczęcie nowej podróży edukacyjnej z SolaX Academy, gdzie wzmocnimy Cię wiedzą potrzebną do rozwoju w branży solarnej. Wspólnie kształtujmy jaśniejszą i bardziej zrównoważoną przyszłość Polski dzięki SolaX Power.

Odwiedź polską stronę SolaX Power.

Zobacz film i dowiedz się więcej o SolaX Power:

 

artykuł sponsorowany