Zainwestuj w projekty fotowoltaiczne i powiedz inflacji: Nie!

Zainwestuj w projekty fotowoltaiczne i powiedz inflacji: Nie!
Michał Muraszko

Posiadasz kapitał i chcesz go zabezpieczyć przed utratą wartości pieniądza? Chcesz zatrudnić najlepszego pracownika, który nie narzeka, nie bierze urlopów ani chorobowego, jakim jest słońce?

Znajdziemy rozwiązania, które pozwolą pomóc czerpać korzyść z odnawialnych źródeł energii.

Jak to zrobić?

Najlepiej zakup gotowe projekty PV z całą dokumentacją i PNB lub zakup gotowe inwestycje wytwórcze, wybudowane i działające z zakontraktowaną energią elektryczną. 

Zadzwoń i dowiedz się więcej. Dewelopujemy zarówno swoje inwestycje, jak i pozyskujemy je z rynku i przystosowujemy do realiów, aby można było je dla ciebie wybudować. Wraz z naszymi strategicznymi partnerami budujemy inwestycje i oddajemy je zrealizowane i zabezpieczone.

A jeśli posiadasz projekt lub gotową / działającą inwestycję wytwórczą, mamy również ofertę dla Ciebie.

Jeśli posiadasz:

1. gotowe projekty PV / wiatr z PNB

Masz już dosyć pośredników i niezdecydowanych inwestorów, którzy biorąc i puszczając w obieg dokumenty Twojego projektu, obniżają jego wartość? Jesteśmy bezpośrednim odbiorcą, przeprowadzimy szybkie due diligence, informację zwrotną otrzymasz w ciągu tygodnia, dajemy Ci gwarancję szybkiego działania. Mając na uwadze, ile pracy zostało włożone w realizację inwestycji, proponujemy największe stawki na rynku. Możliwość długoterminowej współpracy. Projekty, na których ktoś źle Cię pokierował, jesteśmy w stanie wyprostować i przywrócić im wartość.

2. rozpoczęte projekty na każdym etapie realizacji

Masz już dosyć biurokracji i brak chęci doprowadzenia projektu do PNB?  Ciągłe zmiany legislacyjne nie pozwalają Ci złapać oddechu i przytłaczają Cię? Niepotrzebnie!

3. odmowy warunków przyłączeniowych

Jeżeli uzyskałeś odmowną decyzję na etapie warunków przyłączenia i nie wiesz, co z nią zrobić, skontaktuj się i zobaczymy, jak możemy Ci pomóc.

Zadzwoń lub napisz email, odpowiemy na każdą wiadomość.

biuro@biurokontakt.eu

tel. 785 626 410

michal@kontaktmuraszko.com

tel. 577 911 316

 

artykuł sponsorowany