Nowa konstrukcja od novotegra, która podbija europejskie rynki

Nowa konstrukcja od novotegra, która podbija europejskie rynki
Fot. Baywa.re

Bez cięcia szyn, krótkie i gotowe elementy, mały nakład logistyczny – to właśnie nowy system dach płaski III od novotegra. Jest odpowiedzią na potrzebę szybkiego i jakościowego montażu, do którego potrzeba tylko… wkrętarki!

Nowość od novotegra – „the shortcut” wschód-zachód III

Konstrukcja na dach płaski III to nowość od novotegra – niemieckiego producenta, którego produkty od lat są synonimem najwyższej jakości. System zaciskowy „the shortcut” wschód-zachód III składa się z gotowych, krótkich elementów modułowych. Taka produkcja umożliwia wykonanie montażu konstrukcji w niemal rekordowo szybkim tempie.

novotegra kojarzy się z prostotą i wygodą w trakcie instalacji. W przypadku systemu dach płaski III montaż jest jeszcze mniej złożony i ekspresowy. Gotowe elementy z nowatorskim systemem zatrzaskowym pozwalają na ułożenie modułów w dowolnym układzie i kształcie. Sama instalacja odbywa się bez cięcia szyn i większych logistycznych nakładów. Wystarczy tylko… wkrętarka z bitem „ósemką”!

 

Najważniejsze cechy systemu dach płaski III

System dach płaski III przetestowano w specjalistycznym tunelu aerodynamicznym. Wyniki sprawdziły i potwierdziły efektywność i wysoką stabilność konstrukcji, która jest ulepszoną wersją konstrukcji na dachy płaskie II. Co wyróżnia nowość od novotegra? Przyjrzyjmy się!

  • Nachylenie modułów pod kątem 10 st. – daje to możliwość instalacji w poziomie oraz efektywnego wykorzystania powierzchni dachu.
  • Równomierna produkcja energii elektrycznej – dzięki układowi wschód-zachód.
  • Wysoka stabilność – dzięki połączeniom krzyżowym na krawędziach pól modułów.
  • Niski poziom balastowania – pozwala na to zoptymalizowana aerodynamika.
  • Konstrukcja sprawdza się w wykorzystaniu modułów do 1145 mm szerokości.

 

Fot. Baywa.re

Konstrukcja novotegra to wysoka jakość i praktyczne rozwiązania, które sprawdzają się na przestrzeni lat. Jeśli planujesz zakupić system novotegra, sprawdź najnowszą promocję w BayWa r.e. Solar Systems – przy zakupie falownika hybrydowego i magazyn energii możesz otrzymać nawet do 5000 zł netto rabatu na konstrukcję novotegra.

Montujesz na novotegra? Weź udział w konkursie „Instalator miesiąca”!

 

Zgłoś swoją realizację opartą na systemie montażowym novotegra i wygraj bony zakupowe na konstrukcję. Wystarczy wysłać zdjęcia projektu na adres: marketing.solarsystemspl@baywa-re.com. Zgłoszenia są przyjmowane przez cały rok! Do wygrania bony o wartości netto: 1500 zł, 1000 zł i 500 zł. Regulamin oraz szczegóły konkursu znajdziesz na stronie organizatora – BayWa r.e. Solar Systems.

Zwycięzcami do tej pory zostały firmy: SOLAR-VOLT Sp. z o.o., Bison Energy Sp. z o.o., HSK Energia Sp. z o.o., Solair Energy Poland.

 

artykuł sponsorowany