SolaX Power – największe zainteresowanie klientów na targach ENEX 2024!

SolaX Power - największe zainteresowanie klientów na targach ENEX 2024!
SolaX Power

SolaX Power po raz kolejny zachęcił wszystkich odwiedzających swoimi nowościami na targach ENEX Kielce 2024. Technologia AI w serii SolaX ULTRA hybryda 15-30 KW oraz nowości dla firm z zestawem Trena ALL in ONE 100 KW hybryda + 215 KWh baterii cieszyły się największym zainteresowaniem zwiedzających. 

 

Keno na targach Enex

Keno na tartach Enex

Keno na tartach Enex

Keno na tartach Enex

SolaX Power z dumą oferuje różnorodny zakres rozwiązań inwerterów fotowoltaicznych dostosowanych do spełnienia unikalnych potrzeb aplikacji w sektorze mieszkaniowym, komercyjnym, przemysłowym oraz w projektach na skalę użyteczności publicznej. Nasze linie produktów obejmują zakres od 0,6 kW do imponujących 350 kW, zapewniając wszechstronność i skalowalność w różnych wymaganiach projektowych.

 

Inwertery SolaX Power
Fot. SolaX Power

Inwertery fotowoltaiczne dla domów

Na potrzeby instalacji domowych SolaX zaprezentował cenione inwertery X1-MINI G4, X1-BOOST G4 oraz X3-MIC G2. Oferujące moc od 0,6 kW do 15 kW inwertery charakteryzują się niezwykłymi cechami, takimi jak 200-proc. przewymiarowanie falownika, maksymalne wejście PV 32 A i minimalne napięcie rozruchu 50 V. Ich inteligentny design ułatwia ponadto bezproblemową integrację z ładowarkami do pojazdów elektrycznych i pompami ciepła, poprawiając efektywność zarządzania energią dla mieszkańców domów.

 

Inwertery SolaX Power
Fot. SolaX Power

Inwertery fotowoltaiczne dla sektora komercyjnego i przemysłowego

Spełniając wymagania projektów komercyjnych, inwertery SOLAX X3-PRO G2, X3-MEGA G2 oraz X3-FORTH oferują moc wyjściową od 30 kW do 150 kW. Zaprojektowano je z wykorzystaniem nawet 12 trackerów MPPT (śledzenia punktu mocy maksymalnej), umożliwiając optymalne pozyskiwanie energii nawet w dynamicznych warunkach środowiskowych. Dodatkowo takie funkcje jak maksymalne przewymiarowanie falownika PV do 200 proc. oraz opcjonalna funkcjonalność wykrywania łuków elektrycznych w obwodach prądu stałego (AFCI) zapewniają zwiększoną wydajność i zgodność z normami bezpieczeństwa dla instalacji komercyjnych.

 

Inwertery SolaX Power
Fot. SolaX Power

Odsłona inwertera X3-GRAND do zastosowania w dużych projektach fotowoltaicznych

W oczekiwaniu na nadchodzącą ofertę dla dużych projektów fotowoltaicznych wkrótce SolaX przedstawi długo oczekiwany inwerter X3-GRAND. Ta potężna maszyna o imponującej mocy wyjściowej 350 kW jest wyposażona w 6 trackerów MPPT oraz maksymalne wejście PV o wartości 75 A. Ustala nowe standardy wydajności i osiągów w dużych projektach fotowoltaicznych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do śledzenia naszych aktualizacji, gdyż przygotowujemy się do rewolucji w sektorze fotowoltaiki na dużą skalę.

 

Inwerter SolaX Power
Fot. SolaX Power

Udział SolaX Power w ENEX 2024 pozwolił na pokazanie naszego trwałego zaangażowania w promowanie innowacji i doskonałości w obszarze energetyki odnawialnej. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za możliwość prezentacji naszych najnowocześniejszych inwerterów fotowoltaicznych i zaangażowania się w dialog z przedstawicielami branży, co przyczyni się do wytyczenia drogi do bardziej zrównoważonej przyszłości napędzanej energią słoneczną.

SOLAX i nowe mikroinwertery oraz urządzenie szybkiego wyłączania RSD

Mikroinwertery SolaX o mocy od 300 W do 2200 W, oferują niezrównaną wydajność i wszechstronność, co czyni je idealnymi do szerokiego zakresu zastosowań w sektorze mieszkalnym i komercyjnym. Dodatkowo RSD, czyli urządzenie szybkiego wyłączania, doskonale kompatybilne z inwerterami fotowoltaicznymi SolaX, zwiększa środki bezpieczeństwa poprzez szybkie wyłączanie systemów fotowoltaicznych w sytuacjach awaryjnych, zapewniając spokój instalatorom, właścicielom domów oraz wszystkim zainteresowanym.

 

W razie zainteresowania produktami SolaX Power skontaktuj się z naszymi dystrybutorami na stronie www.solaxpower.com

 

SolaX Power – materiał sponsorowany