Procarte pierwszym dystrybutorem nowych modułów Canadian Solar w Europie

Procarte pierwszym dystrybutorem nowych modułów Canadian Solar w Europie

Procarte, będąc kluczowym partnerem dystrybucyjnym Canadian Solar – wiodącej marki w dziedzinie fotowoltaiki, obsługującej klientów w ponad 30 krajach, rozszerza swoją ofertę o dodatkowe, zaawansowane moduły fotowoltaiczne. Dzięki nawiązanej współpracy jako pierwsi w Europie wzbogacają swój asortyment o nowoczesne modele w technologii N-Type, CS6.1-54TD z serii TOPHiKu6 oraz panele bifacjalne TOPBiHiKu6 CS6.1-60TB, które osiągają odpowiednio 460 Wp i 500 Wp mocy.

Wprowadzając takie produkty, Procarte gwarantuje dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, ułatwiając klientom realizację projektów fotowoltaicznych o wyższej efektywności i rentowności. Obecnie w ofercie znajdują się już m.in. projektowe panele fotowoltaiczne dedykowane do realizacji projektów farm PV, wyróżniające się mocą na poziomie 690 Wp oraz inne modele, zapewniające dopasowanie do każdego typu projektów fotowoltaicznych.

Dlaczego warto wybrać Canadian Solar?

Canadian Solar, budujący swoją markę od 2001 roku, uznawany jest za jednego z pięciu największych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie. Marka cieszy się wyjątkowym uznaniem i zaufaniem na rynku, co potwierdza najwyższy poziom wiarygodności w Bankability. Firma ta wyróżnia się nie tylko innowacyjnymi produktami, ale również europejskim zespołem wsparcia, który działa we wszystkich obszarach współpracy, oferując kompleksowe doradztwo i pomoc techniczną. Dzięki tym atutom, Canadian Solar kontynuuje umacnianie swojej pozycji jako lidera w branży fotowoltaicznej, dostarczając rozwiązania na najwyższym poziomie. Kluczowe cechy charakteryzujące markę Canadian Solar:

  • gwarancja nawet do 25 lat na moduły w czarnej ramie,
  • sprawność modułów do 23 proc.,
  • elastyczność mocy dla zróżnicowanych potrzeb,
  • serwis oraz wsparcie techniczne.

 

Procarte pionierem dystrybucji nowych modułów Canadian Solar na europejskim rynku

Rozpoczynając nowy etap działań na europejskim rynku fotowoltaicznym, Procarte z dumą wprowadza innowacyjne moduły Canadian Solar, tym samym oferując zaawansowane technologie i ustanawiając wysokie standardy wśród dostępnych rozwiązań. Już w kwietniu nowe produkty dotrą do hurtowni, dzięki czemu klienci będą mieli wyjątkową okazję skorzystać z najnowszej oferty produktowej, obejmującej podwójnie szklane moduły: Canadian Solar CS6.1-54TD o mocy 460 Wp z serii TOPHiKu6 oraz bifacjalne Canadian Solar CS6.1-60TB o mocy 500 Wp z serii TOPBiHiKu6. Procarte już teraz zachęca do złożenia zamówienia, aby mieć pewność skorzystania z tej wyjątkowej propozycji. Oba modele, reprezentujące nową generację paneli fotowoltaicznych, zapewniają nie tylko wyjątkową wydajność, ale także niezrównaną trwałość. Oferując do 25 lat gwarancji na produkt oraz 30-letnią gwarancję liniowej mocy wyjściowej, moduły gwarantują spadek mocy nie większy niż 1 proc. w pierwszym roku. W kolejnych latach, degradacja mocy nie przekracza 0,4 proc. rocznie, co zapewnia stabilność i długotrwałą efektywność przez cały okres gwarancji.

Korzystając z zaawansowanej technologii N-Type TOPCon, moduły Canadian Solar wyróżniają się znacząco na tle konkurencji. Ogniwa typu N charakteryzują się lepszą wydajnością i mniejszą podatnością na degradację indukowaną przez światło oraz degradację spowodowaną przez bor – co jest powszechnym wyzwaniem dla ogniw P-Type. Dodatkowo niski współczynnik temperaturowy oraz lepsza tolerancja na cienie przekładają się na wyższą ogólną wydajność systemu fotowoltaicznego w różnorodnych warunkach środowiskowych. Zwiększona liczba busbarów zapewnia nie tylko wysoką produktywność, ale także odporność na mikropęknięcia, co skutkuje dłuższą żywotnością modułów.

Wprowadzając nowe moduły fotowoltaiczne od Canadian Solar, stawiamy kolejny krok w kierunku oferowania zaawansowanych technologicznie rozwiązań naszym klientom. Są to produkty, które w znaczący sposób podnoszą standardy na rynku, odpowiadając na rosnące potrzeby sektora OZE w Europie. To dla nas wyjątkowa sytuacja, która umacnia naszą pozycję na rynku jako dostawcy innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań – podkreślił Tomasz Biedrawa – dyrektor sprzedaży w hurtowni Procarte.

Moduły projektowe do budowy farm fotowoltaicznych

Współpraca hurtowni fotowoltaicznej Procarte z renomowanym producentem modułów fotowoltaicznych Canadian Solar otwiera nowe perspektywy w dziedzinie realizacji zaawansowanych projektów energetycznych, szczególnie tych skupiających się na budowie dużych farm fotowoltaicznych. Dzięki tej synergii Procarte jest w stanie oferować swoim klientom kompleksowe rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na aktualne potrzeby rynku OZE, ale również wyznaczają nowe standardy, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

W portfolio dostępnych produktów hurtownia Procarte prezentuje flagowy produkt – bifacjalny moduł fotowoltaiczny Canadian Solar TOPBiHiKu7 CS7N-690 w technologii N-Type.

Charakteryzuje się on imponującą sprawnością na poziomie 23 proc., co stanowi jeden z najlepszych wyników na rynku. Dodatkowo moduł posiada aż 18 busbarów, co przekłada się na wyższą efektywność i niezawodność systemu fotowoltaicznego. Canadian Solar zapewnia 12-letnią gwarancję na produkt oraz 30-letnią gwarancję liniową mocy wyjściowej. Oznacza to, że inwestorzy mogą liczyć na wyjątkową stabilność i długotrwałą efektywność oferowanych rozwiązań.

Integracja modułów projektowych Canadian Solar z serii TOPBiHiKu7 w połączeniu z kompleksowym wsparciem i zaopatrzeniem farm PV, które obejmuje wysokonapięciowe falowniki projektowe, konstrukcje gruntowe, okablowanie AC oraz DC, aż po stacje transformatorowe z pełną automatyką i telemechaniką, tworzy mocne fundamenty dla realizacji przedsięwzięć OZE na wysokim poziomie.

Moduły fotowoltaiczne dopasowane do każdego rodzaju projektów PV

Hurtownia fotowoltaiczna Procarte oferuje moduły fotowoltaiczne marki Canadian Solar doskonale przystosowane do zróżnicowanych projektów fotowoltaicznych. Ciągłość dostaw oraz szeroki zakres mocy, w połączeniu z nowoczesną technologią N-Type, zapewniają klientom nie tylko wybór produktów wysokiej klasy, ale także gwarancję stabilności i efektywności energetycznej na każdym etapie realizacji projektu. W asortymencie Procarte znajdują się między innymi:

Specjalizując się w zaawansowanych rozwiązaniach fotowoltaicznych oraz systemach grzewczo-chłodzących, Procarte jest cenionym dostawcą komponentów PV oraz HVAC najwyższej jakości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.procarte.pl, aby poznać szczegóły oferty i możliwości współpracy, jak również do kontaktu bezpośredniego z naszym działem sprzedaży.

 

 

Procarte – materiał sponsorowany