Nowy partner producenta paneli fotowoltaicznych DAS Solar

Nowy partner producenta paneli fotowoltaicznych DAS Solar
DAS Solar

DAL, znane z wyjątkowych usług finansowych i bogatego doświadczenia w sektorze zielonej energii, nawiązało współpracę z DAS Solar w zakresie technologii odnawialnych źródeł energii, inwestycji projektowych oraz usług finansowych.

W ostatnim czasie międzynarodowa instytucja finansowa DAL Deutsche Anlagen-Leasing GmbH & Co. KG (DAL), reprezentowana przez dr Peera Günzela, dyrektora zarządzającego, oraz Nerajo Negasha, Starszego Kierownika Projektu, odwiedziła siedzibę DAS Solar w Quzhou. Wizyta, w której uczestniczyli również Vincent Cao, starszy wiceprezes, oraz Kyle Xu, wiceprezes ds. sprzedaży w DAS Solar, stworzyła okazję do dyskusji na temat współpracy w zakresie zielonej energii i poszukiwania nowych kierunków na przyszłość.

Celem współpracy jest wspólne promowanie rozwoju globalnego przemysłu zielonej energii. Podczas wizyty delegacja DAL miała okazję zwiedzić linie produkcyjne DAS Solar oraz centrum wystawiennicze, co pozwoliło na uzyskanie pełnego obrazu technologicznych możliwości i innowacyjnych osiągnięć firmy w dziedzinie fotowoltaiki. Przedstawiciele DAL wyrazili wysokie uznanie dla dokonań DAS Solar w sektorze zielonej energii.

DAS Solar, jako międzynarodowe przedsiębiorstwo z branży nowej energii, umacnia swoją globalną pozycję poprzez nawiązywanie strategicznych partnerstw na całym świecie, co pozwala na ekspansję działalności w wielu krajach i regionach. Produkty i usługi DAS Solar obecne są na kluczowych rynkach w Azji, Europie i Ameryce Południowej, a firma utworzyła spółki zależne m.in. w Niemczech, Australii i Japonii, dostarczając wysokiej jakości produkty i usługi klientom na całym świecie.

Przyspieszenie działań międzynarodowych przekłada się na coraz lepsze wyniki finansowe DAS Solar. Firma, dzięki swoim wyjątkowym innowacjom technologicznym, stabilnym operacjom finansowym i silnej konkurencyjności rynkowej, zyskała znaczną uwagę globalnych inwestorów i uznanie wśród autorytatywnych instytucji. Ostatnio DAS Solar znalazło się na liście Forbes China 2023 Emerging Unicorns, otrzymało ocenę „BBB” w rankingu bankowalności PV ModuleTech za pierwszy kwartał 2024 r. oraz utrzymało miejsce na liście Venture 50 Carbon Neutral, co potwierdza jej wszechstronne kompetencje i potencjał rozwojowy.

Wizyta i wymiana doświadczeń nie tylko pogłębiły współpracę między DAL a DAS Solar, ale również stworzyły solidne podstawy do przyszłej działalności. DAL i DAS Solar mają nadzieję na dalsze eksplorowanie możliwości współpracy w sektorze zielonej energii, dążąc do jeszcze większego wkładu w rozwój globalnej zielonej energii.

DAS Solar – materiał sponsorowany