Przydomowe turbiny wiatrowe

Przydomowe turbiny wiatrowe
Fot. Emiternet

Przydomowe turbiny wiatrowe budzą coraz większe zainteresowanie. Te niewielkie (w porównaniu z wiatrakami instalowanymi na farmach wiatrowych) elementy coraz częściej widoczne są przy polskich domach. Instalacja takiej turbiny nie jest skomplikowana, a niedawne zmiany w prawie pozwalają na jeszcze łatwiejsze instalacje tego typu. Warto zauważyć, że nowoczesne turbiny wiatrowe pozwalają na pozyskiwanie energii nawet przy słabym wietrze – to rozwiązanie efektywne i ekologiczne.

Dlaczego warto postawić na przydomową turbinę wiatrową?

Rozwiązanie to pozwala na pozyskiwanie czystej energii pochodzącej z wiatru. Źródło tak pozyskanej energii jest praktycznie niewyczerpane, a samo generowanie energii nie jest problematyczne dla środowiska.

Turbina pracuje cicho, nie generuje kłopotliwych odpadów czy substancji – mówią specjaliści marki Emiternet, oferującej wysokiej jakości turbiny wiatrowe.

Turbiny wiatrowe – skorzystaj z bezpłatnej wiedzy!

Olbrzymi potencjał, jaki dają odnawialne źródła energii, jest chętnie w Polsce wykorzystywany. Marka Emiternet wykorzystuje te możliwości, oferując wysokiej jakości turbiny wiatrowe małej mocy z osią pionową Ecorte. Proponowane przez nas turbiny charakteryzują się wysoką bezwładnością i wprowadzaniem energii elektrycznej do sieci już od prędkości wiatru 3 m/s.

Uzupełnieniem oferty są webinary, prowadzone przez doświadczonych specjalistów. Dotychczasowe odsłony webinarów dotyczące turbin wiatrowych cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem.

Obecnie możliwe jest zapisanie się na trzecią odsłonę webinaru: Szkolenie z turbin wiatrowych – poziom III. Podczas webinaru poruszane będą takie zagadnienia, jak:

  • Porównanie źródeł OZE
  • Rola wiatru w polskiej energetyce
  • Dlaczego elektrownie wiatrowe są lesze od innych źródeł OZE?

Webinar odbędzie się 11 grudnia o godzinie 10:30, a zapisu dokonać można TUTAJ.

W przypadku pytań dotyczących naszych turbin zachęcamy do kontaktu.

www.emiternet.pl

 

Emiter – materiał sponsorowany