Seminarium "Energetyka Wiatrowa Dzisiaj i Jutro"

Seminarium "Energetyka Wiatrowa Dzisiaj i Jutro"
foto: Vestas press

{więcej}15 listopada br. w Brześciu Kujawskim odbędzie się czwarte seminarium p.t. Energetyka Wiatrowa Dzisiaj i Jutro. Wydarzenie, cyklicznie organizowane przez dr Barzyk Consulting, stanowi jedyną w Polsce tego rodzaju imprezę dedykowaną specjalnie energetyce wiatrowej związanej z przyłączeniem do sieci średniego napięcia. Adresowane jest do posiadaczy elektrowni wiatrowych, inwestorów i deweloperów, projektantów i serwisantów, dostawców aparatury i materiałów serwisowych, przedstawicieli firm doradczych i konsultingowych.

Tegoroczne spotkanie toczyć się będzie wokół najnowszego pomysłu Ministerstwa Gospodarki, dotyczącego m.in. likwidacji świadectw pochodzenia oraz całkowicie odmiennego sposobu funkcjonowania rynku OZE już od 2015 roku.

Czym będą aukcje energii i jak się przygotować do nadchodzących zmian ? Co z elektrowniami już pobudowanymi i przyszłym finansowaniem projektów ? Jakie nowe obowiązki spoczywają na posiadaczach elektrowni wiatrowych?

REKLAMA
REKLAMA

Na te i wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć zaproszeni goście, wśród których mamy m.in. przedstawicieli URE, firm ubezpieczeniowych oraz kancelarii prawnych. Wydarzeniu towarzyszyć będzie ciągła prezentacja interaktywnego stanowiska Wind-service.com sp. z o.o. związanego z badaniem efektywności turbin wiatrowych.

Szczegółowy program Seminarium jest do pobrania pod adresem:
http://barzyk.pl/program_brzesc_2013.pdf

Karta zgłoszeniowa jest do pobrania pod adresem:
http://barzyk.pl/karta_Brzesc_15112013.pdf

Sponsorem i Partnerem Głównym seminarium jest firma Febus Auto.